Bohaterowie farmacji: dzieci wyrażają wdzięczność farmaceutom w nowej akcji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bohaterowie farmacji: dzieci wyrażają wdzięczność farmaceutom w nowej akcji

Kilka dni temu ruszyła międzynarodowa kampania Pharmacy Heroes, której celem jest podziękowanie farmaceutom za ciężką pracę w czasie pandemii COVID-19. W akcję zaangażowało się 109 krajów, w tym Polska, a wyrazy wdzięczności okazać mogą nie tylko dorośli ale i dzieci, własnoręcznie wykonując laurki.

W ostatnich dniach spotykamy się z różnymi formami podziękowań dla pracowników służb medycznych, którzy narażając swoje życie, leczą osoby zakażone koronawirusem. Podobnie jest z farmaceutami: bez względu na okoliczności przystępują do pracy w aptekach, umożliwiając dostęp do niezbędnych leków, płynów do dezynfekcji i środków ochrony własnej, udzielając porad setkom pacjentów dziennie, którzy z obawy o zdrowie, unikają placówek medycznych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Do udziału zachęcamy wszystkie dzieci, które jak nikt inny potrafią powiedzieć „dziękuję”. Od niespełna 10 lat organizujemy na oddziałach onkologii i hematologii dziecięcej w całej Polsce warsztaty plastyczne „Słoneczna galeria”, widzimy pełne emocji obrazy, które wykonują czasem kilkuletnie maluchy. Jesteśmy przekonani, że będą one doskonałą motywacją do dalszej pracy w tych trudnych dla farmaceutów warunkach – zachęca Anna Marusia, Prezes Fundacji Urtica Dzieciom.

Aby dołączyć do akcji, wystarczy dowolną techniką i w dowolnym formacie wykonać pracę, np. laurkę, a następnie zrobić jej zdjęcie, podpisać (imię, wiek, miasto lub nazwa szpitala) i przesłać na adres: [email protected]

Wszystkie prace opublikowane zostaną na fanpage’u akcji oraz na platformie.

Inicjatorem kampanii #pharmacyheroes jest jedna z największych polskich firm zajmujących się dystrybucją leków – Polska Grupa Farmaceutyczna, a patronatem objęła ją Międzynarodowa Federacja Farmaceutyczna, która reprezentuje ponad 4 miliony farmaceutów i naukowców farmaceutycznych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij