Aleksandra Pietrzyk-Zawadzka przechodzi z grupy Wirtualna Polska do Abstra

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aleksandra Pietrzyk-Zawadzka przechodzi z grupy Wirtualna Polska do Abstra

Aleksandra Pietrzyk-Zawadzka, poprzednio dyrektor ds. branded content video w Grupie Wirtualna Polska, objęła stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i realizacji komercyjnych w firmie Abstra.

Aleksandra Pietrzyk-Zawadzka posiada ponad 10 lat doświadczenia w branży marketingu. W Abstra Aleksandra będzie odpowiedzialna za zarządzanie i rozwój działu Sales & Branded Content. Do jej obowiązków należy także pozyskiwanie nowych klientów w ramach aktywności new business oraz budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami, klientami, domami mediowymi i agencjami reklamowymi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na stanowisku dyrektora ds sprzedaży i realizacji komercyjnych w Abstra Aleksandra Pietrzyk-Zawadzka będzie także zajmowała się inicjowaniem, kreowaniem i realizacją nowych rozwiązań w dziedzinie video branded content w oparciu o potrzeby dotychczasowych i potencjalnych klientów, przy ścisłej współpracy z działami produkcji i kreacji Abstra.

Od 2015 roku Aleksandra Pietrzyk-Zawadzka była związana z Grupą Wirtualna Polska, gdzie m.in. zajmowała stanowisko dyrektora ds. branded content video. Do jej obowiązków należało zarządzanie strukturą działu branded content video, nadzór nad pracą 9-osobowego zespołu oraz podejmowanie aktywności w celu rozwoju segmentu non standard wideo w ramach Grupy Wirtualna Polska. Przed dołączeniem do Grupy Wirtualna Polska Aleksandra pracowała m.in. w Endemol Polska, Polsat Media i Agencji TVN, gdzie odpowiadała za projekty non standard wideo.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij