Prawie 130 mln dolarów zebrano podczas koncertu One World: Together At Home – cała kwota zostanie przekazana na walkę z koronawirusem

Prawie 130 mln dolarów zebrano podczas koncertu One World: Together At Home – cała kwota zostanie przekazana na walkę z koronawirusem

Podczas serii internetowych koncertów pod hasłem One World: Together At Home, w których wzięły udział takie osobistości jak m.in. Lady Gaga, Elton John, Celine Dion, Pharrell czy Paul McCartney, udało się zebrać 127,9 mln dolarów. Środki te zostaną przekazane na walkę z koronawirusem.

18 kwietnia br. odbył się charytatywny koncert organizowany przez piosenkarkę Lady Gagę, WHO i inicjatywę Global Citizen. Całe wydarzenie odbywało się w internecie i trwało ponad 8 godzin – w tym czasie w popularnych serwisach społecznościowych można było obejrzeć występy takich gwiazd jak m.in. Alanis Morrisette, Billie Eilish, Stevie Wonder, Andrea Bocelli, Taylor Swift, Shawn Mendes, Celine Dion, Camila Cabello, Jennifer Lopez, Alicia Keys, Sam Smith, Usher, Pharrell, Chris Martin, Elton John czy też Paul McCartney.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tuż po zakończeniu koncertu One World: Together At Home organizatorzy wydarzenia poinformowali, że udało się zebrać prawie 130 mln dolarów na wsparcie pracowników służby zdrowia walczących z pandemią koronawirusa. Brawo!

PS

4 kwietnia br. na platformie Player.pl odbyła się seria internetowych koncertów zorganizowanych w ramach akcji #koncertdlabohaterów. Podczas transmisji na żywo udało się zebrać ponad 4 mln złotych na walkę z pandemią.

PS2

Burmistrz Helu Mirosław Wądołowski postanowił w niezwykły sposób podziękować służbie zdrowia, która codziennie walczy z koronawirusem – w ramach akcji „Cichy Bohater” zaoferował m.in. lekarzom i pielęgniarkom darmowy wypoczynek nad morzem.

PS3

Coraz więcej restauracji z całej Polski włącza się w akcje #PosiłekDlaLekarza oraz #GastroPomaga, w ramach których lokale przekazują darmowe posiłki do szpitali, gdzie personel medyczny walczy z pandemią koronawirusa.

PS4

Marki Uber i Free Now również postanowiły włączyć się do walki z koronawirusem i jednocześnie wesprzeć polską służbę zdrowia. Firmy oferują darmowe przejazdy dla pracowników szpitali oraz laboratoriów medycznych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij