Ekrany Screen Network wirtualnymi ambasadorami w akcji Muzeum Polin „Żonkile”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ekrany Screen Network wirtualnymi ambasadorami w akcji Muzeum Polin „Żonkile”

19 kwietnia br. obchodzona była 77. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim, organizowana przez Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin”. Screen Network brał udział w tym wydarzeniu, zachęcając za pośrednictwem sieci ekranów digital OOH do przypięcia wirtualnego Żonkila w social mediach.

Już po raz ósmy Muzeum Polin zachęcało do akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile, której celem było upamiętnienie wybuch powstania w getcie warszawskim 19 kwietnia 1943 roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcji towarzyszy hasło „Łączy nas pamięć”, które obecnie nabiera szczególnego znaczenia. Obecna sytuacja zmusza nas do zachowania społecznego dystansu. W takich chwilach jeszcze bardziej istotna staje się wartość wspólnoty i ludzkiej solidarności.

W tym roku po raz pierwszy na ulicach Warszawy nie dało się spotkać wolontariuszy rozdających Żonkile. Ich rolę zajęła sieć ekranów digital OOH firmy Screen Network. Na ekranach wyświetlane były podobizny ambasadorów akcji (min. Andrzej Seweryn, Barbara Kurdej-Szatan, Dorota Wellman, Dawid Podsiadło), którzy zachęcali mieszkańców warszawy do przypięcia wirtualnego Żonkila w mediach społecznościowych.

Przekaz wyświetlany był między innymi na ekranach zlokalizowanych na dworcu centralnym, wielkopowierzchniowych ekranach LED na hotelu Marriott oraz na elewacji centrum handlowego „Plac Unii City Shopping”, a także na sieci przydrożnych ekranów LED City.

Ekrany Screen Network docierają aż do ponad 8 milionów Polaków dziennie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij