Kamila Potapiuk z Havas PR Warsaw do Remarkable Ones

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kamila Potapiuk z Havas PR Warsaw do Remarkable Ones

Do zespołu agencji Remarkable Ones dołączyła Kamila Potapiuk, obejmując stanowisko communication & CSR consultant. Poprzednio pracowała jako PR consultant w Havas PR Warsaw.

Kamila wesprze firmę w realizacji bieżących projektów komunikacyjnych m.in. w zakresie media relations, digital communication, content marketing i new business. Specjalizuje się szczególnie w działaniach CSR z zakresu ekologii i przedsiębiorczości, jak również we współpracy z influencerami. Współtworzyła i koordynowała takie projekty jak Start do Kariery Gumtree Polska czy EFekt Influencera dla EF Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kamila Potapiuk zdobywała doświadczenie m.in. w agencjach Havas PR Warsaw oraz Clue PR, jak również w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Pracowała dla takich firm i instytucji jak Orange Polska, Leroy Merlin, DOOGEE, Frisco.pl, HomeToGo.pl oraz Fundacja Dorastaj z Nami. Studiowała Komunikację Wizerunkową ze specjalizacją Branding oraz Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną ze specjalizacją Projektowanie Komunikacji na Uniwersytecie Wrocławskim.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij