Eobuwie.pl przekazuje respirator dla zielonogórskiego szpitala

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Eobuwie.pl przekazuje respirator dla zielonogórskiego szpitala

Eobuwie.pl ma siedzibę w Zielonej Górze, miejscu, gdzie zdiagnozowano pierwszą osobę w Polsce zakażoną koronawirusem. W wyniku specjalnej akcji, którą wspierała popularna aktorka Eva Longoria, firma przekazała szpitalowi nowy respirator.

W związku z zagrożeniem epidemicznym zielonogórski szpital – jak każdy w Polsce – powinien przygotować się na dowolny scenariusz. Wg. szacunków prognozowany szczyt zachorowań jest jeszcze przed Polską.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każda forma wsparcia ma znaczenie, bo przełoży się na konkretną liczbę podstawowych narzędzi, w jakie wyposażeni zostaną lekarze i ratownicy medyczni. A to przecież oni są na pierwszej linii frontu w walce o ludzkie życie.

– Eobuwie.pl co tydzień dostarcza z własnych zasobów niezbędne materiały higieniczne: maseczki, rękawiczki jednorazowe, mydła antybakteryjne, płyny do dezynfekcji. Jesteśmy w stałym kontakcie z przedstawicielami szpitala – mówi Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.pl SA.

By jeszcze aktywniej zaangażować się w przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się epidemii, firma pozyskała wyjątkowego sojusznika, to sama Eva Longoria.

– To nie tylko popularna aktorka, ale również aktywistka społeczna. Jako nasz partner biznesowy wspierała inicjatywę, informując o niej w swoich mediach społecznościowych. Wspólnie zdecydowaliśmy o przekazaniu 10% ze sprzedaży kolekcji Eva Longoria na wsparcie dla szpitala. Te środki pozwoliły sfinansować zakup respiratora w krótkim czasie – dodaje M. Grzymkowski.

Urządzenie będzie wykorzystywane na oddziale ratunkowym Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze.

– Respirator jest szczególnym urządzeniem wykorzystywanym do leczenia pacjentów z niewydolnością oddechową. Cieszy nas bardzo ten dar. Widzimy też, że firma eobuwie.pl jest jednym z podmiotów, który wspiera nas od początku walki z pandemią i to w sposób regularny. Dziękujemy! – mówi lek. med. Szymon Michniewicz, kierownik Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij