Stephen Taylor nowym dyrektorem marketingu w HMD Global

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Stephen Taylor nowym dyrektorem marketingu w HMD Global

HMD Global, producent telefonów i smartfonów Nokia, zatrudnił Stephena Taylora na stanowisko szefa globalnych struktur marketingu. Nowy dyrektor wcześniej pełnił tę funkcję m.in. w firmie PayPal.

Taylor wnosi ze sobą do HMD Global blisko 30 lat doświadczenia w sprzedaży i marketingu. Wcześniej kreował wizerunek globalnych liderów branży technologicznej, pracując m.in. dla takich firm, jak PayPal czy Samsung. W HMD Global Taylor będzie odpowiedzialny za strategię marketingową całej firmy, a także poszczególnych produktów z szerokiego portfolio smartfonów i telefonów klasycznych marki Nokia. Nowy dyrektor marketingu będzie raportował bezpośrednio do Floriana Seiche, CEO HMD Global.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przed dołączeniem do nowego pracodawcy Taylor był dyrektorem marketingu regionu EMEA (kraje Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki) w firmie PayPal, gdzie odpowiadał za modernizację podejścia do marketingu w obszarze digital. Jeszcze wcześniej, zarządzając europejskimi strukturami marketingu w Samsungu, miał wkład w transformację marki w takich obszarach, jak e-commerce czy media społecznościowe. Taylor rozpoczynał swoją karierę w rodzimych firmach, pracując m.in. dla marki Gillette.

Taylor dołączył do HMD Global niedługo po ogłoszeniu premier trzech smartfonów z pierwszym prawdziwie globalnym urządzeniem 5G Nokia 8.3 na czele. W ostatnim czasie HMD Global pokazało światu również muzycznego przedstawiciela telefonów klasycznych (Nokia 5310) oraz własną usługę roamingu danych HMD Connect, która umożliwi ludziom z całego świata korzystanie z danych podczas dalekich podróży.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij