Kurierzy DHL Parcel dostarczą do domu zakupy spożywcze

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kurierzy DHL Parcel dostarczą do domu zakupy spożywcze

W odpowiedzi na wyzwania, jakie niesie za sobą obecna sytuacja i kolejne zalecenia regulujące wiele aspektów życia codziennego, Kaufland we współpracy ze sklepem Mango i DHL Parcel rozpoczął sprzedaż paczek z najpotrzebniejszymi produktami spożywczymi oraz higienicznymi.

Paczka zawiera podstawowy asortyment 30 produktów spożywczych i higienicznych m.in. makaron, mąka, ryż, herbata, przetwory pomidorowe, czy papier toaletowy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Są to artykuły pierwszej potrzeby, zarówno marki własnej, jak i marek producenckich, które cieszą się popularnością wśród klientów sieci Kaufland. Dzięki temu rozwiązaniu klienci mogą zrobić zakupy bez wychodzenia do sklepu, respektując kluczowe wytyczne prewencyjne, czyli pozostanie w domach.

– Szczególny czas wymaga stosowania nieszablonowych rozwiązań. W DHL Parcel naszym wyróżnikiem jest pełna elastyczność w dostosowaniu do potrzeb klienta. Tak jest również w tym przypadku. Dostarczamy zakupy klientom pod drzwi, by mogli bezpiecznie zostać w domu. W obliczu sytuacji, z którą obecnie wszyscy się mierzymy, zakupy są jednym z największych codziennych wyzwań. Zwłaszcza dla osób starszych lub tych, które mają trudności z przemieszczaniem się. Jesteśmy przekonani, że możliwość zakupienia podstawowych produktów z dostawą na wskazany adres dla wielu klientów będzie dużym udogodnieniem. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać logistycznie takie rozwiązania. Ponadto, klienci mogą czuć się w pełni bezpiecznie. Kurierzy, którzy dostarczą paczki z zakupami są profesjonalnie przygotowani do bezpiecznego doręczenia. Wyposażyliśmy ich w rękawiczki, maseczki, płyny dezynfekujące, czy mobilne dystrybutory wody służące do mycia rąk również w trasie. Ponadto, w ostatnim czasie wprowadziliśmy bezdotykowe potwierdzenie odbioru i możliwość płatności kartą u kuriera. Są to rozwiązania rekomendowane przez Głównego Inspektora Sanitarnego – komentuje Magdalena Bugajło, dyrektor ds. komunikacji i PR w DHL Parcel. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij