mBank i BBDO z kampanią „Poczuj się pewniej w sieci”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
mBank i BBDO z kampanią „Poczuj się pewniej w sieci”

„Poczuj się pewniej w sieci” to hasło internetowej kampanii promującej bezpłatną usługę CyberRescue mBanku. To kolejne, po akcji społecznej „Ludzie są niesamowici”, działania związane z cyberbezpieczeństwem przygotowane dla mBanku przez agencję BBDO. Kampania trwa od marca.

CyberRescue to zespół specjalistów, którzy dbają o bezpieczeństwo klientów mBanku w sieci. Z usługi korzysta już ponad 100 tys. klientów. Przygotowana przez BBDO kampania „Poczuj się pewniej w sieci” promuje trzy kluczowe elementy usługi: alerty, czyli informacje wysyłane przez specjalistów CyberRescue o nowych zagrożeniach w sieci, porady dotyczące odpowiedniego zachowania w przypadku budzących wątpliwość komunikatów, zapytań, wiadomości w internecie czy sklepów online, w których chcemy zrobić zakupy, oraz pomoc ekspertów w przypadku „cyber zdarzenia”, np. włamania do skrzynki mailowej, utraty danych, pomocy w procesie reklamacji w sklepie online itp. Spoty reklamowe ukazują codzienne sytuacje, w których bohaterowie nieświadomie padli ofiarą działania hakerów i internetowych oszustów. Odpowiedzią na nie jest wsparcie udzielane w ramach usługi CyberRescue.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Poczuj się pewniej w sieci” to kampania internetowa, realizowana do maja 2020 r. Spoty reklamowe są publikowane na kanale YouTube i w mediach społecznościowych. Kampania display kieruje na dedykowany LP www.mBank.pl/cyber, za pośrednictwem którego można aktywować usługę CyberRescue.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij