Eobuwie.pl wprowadza Esize.me do swojej aplikacji – odpowiedni rozmiar obuwia dobierzemy bez wychodzenia z domu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Eobuwie.pl wprowadza Esize.me do swojej aplikacji – odpowiedni rozmiar obuwia dobierzemy bez wychodzenia z domu

Platforma eobuwie.pl wprowadziła nowe rozwiązanie do swojej aplikacji – funkcję skanowania stopy smartfonem, czyli Esize.me, które dotychczas dostępne było w stacjonarnych sklepach firmy. Pozwala to na dopasowywanie butów do kształtu stopy, bez konieczności przymierzania.

Przed pandemią koronawirusa klienci eobuwie.pl mogli korzystać ze skanerów 3D systemu esize.me, dostępnych w sklepach stacjonarnych firmy oraz wybranych sklepach CCC. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz platforma postanowiła wprowadzić rozwiązanie do swojej aplikacji mobilnej. 

– Eobuwie.pl postanowiło ułatwić swoim klientom zakupy w trudnym okresie izolacji. Wprowadziliśmy do aplikacji mobilnej eobuwie.pl funkcję skanera 2D. Jest to uproszczona wersja naszego przełomowego systemu esize.me. To świetna odpowiedź m.in. na potrzeby rodziców, którzy aktualnie – przy zamkniętych sklepach stacjonarnych – nie mają możliwości przymierzania butów dzieciom – mówi Konrad Jezierski, dyrektor ds. retail.

Skan aplikacją jest bardzo prosty do wykonania. Potrzebujemy do tego smartfonu z systemem Android oraz białej kartki A4. Jak to wygląda w praktyce? Na równym, stabilnym podłożu kładziemy białą kartkę A4. Na środku stawiamy stopę (najlepiej w jednolitej, bawełnianej skarpetce) i robimy dwa zdjęcia. Pierwsze od góry, tak by w kadrze znalazła się stopa oraz cztery rogi kartki. Drugie wykonujemy pod kątem, od strony pięty: by zawrzeć na zdjęciu piętę oraz któryś z przeciwległych rogów kartki. Aplikacja oczywiście prowadzi użytkownika krok po kroku przez proces wykonywania zdjęć. W efekcie ich wykonania system otrzymuje obraz naszej stopy.

System esize.me zawiera skany blisko 600 tys. modeli obuwia. Po połączeniu skanu z profilem użytkownika na eobuwie.pl otrzymujemy w ciągu kilku sekund rekomendacje butów najlepiej pasujących do stopy klienta.

PS

Eobuwie.pl ma siedzibę w Zielonej Górze, miejscu, gdzie zdiagnozowano pierwszą osobę w Polsce zakażoną koronawirusem. W wyniku specjalnej akcji, którą wspierała popularna aktorka Eva Longoria, firma przekazała szpitalowi nowy respirator.

PS2

W ubiegłym roku marka Nike stworzyła narzędzie Nike Fit, które za pomocą technologii AR zmierzy nasze stopy i pomoże dobrać idealny rozmiar obuwia.

PS3

30 sierpnia 2018 roku w Posnanii eobuwie.pl otworzyło kolejny sklep w przełomowym formacie. Marka zaproponowała klientom poznańskiego centrum handlowego nowatorski sposób kupowania butów. Zamiast oglądać towar na półkach, mogą zamawiać produkty na sklepowych tabletach lub własnych urządzeniach mobilnych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij