Sklepy stacjonarne IKEA zostaną otwarte 4 maja

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sklepy stacjonarne IKEA zostaną otwarte 4 maja

W poniedziałek 4 maja br., po siedmiu tygodniach czasowego zamknięcia, sklepy stacjonarne IKEA znów przyjmą klientów. Sklepy będą otwarte w dotychczasowych godzinach. Podczas zakupów będą obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa.

Począwszy od dnia 4 maja br. otwartych zostanie ponownie 11 sklepów IKEA w Polsce. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Choć wielu klientów skorzystało w ostatnich tygodniach z możliwości zakupu online poprzez stronę internetową IKEA.pl, to jednak wiemy, że większość z nich z wielką niecierpliwością czekała na wiadomość o ponownym otwarciu sklepów IKEA. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz klientów zawsze jest dla nas najważniejsze. Dlatego też wszystkie nasze sklepy są bardzo dobrze przygotowane pod względem bezpieczeństwa na przyjęcie klientów. Ponowne uruchomienie sprzedaży stacjonarnej w sklepach IKEA jest również elementem naszej troski o ciągłość biznesu i tym samym utrzymanie stabilizacji życiowej naszych pracowników – mówi Carolina Garcia Gomez, prezeska IKEA Retail Polska i dyrektorka ds. zrównoważonego rozwoju.

– Otwierając ponownie swoje sklepy, chcemy zrobić to przede wszystkim w sposób odpowiedzialny, aby klienci i nasi pracownicy czuli się bezpiecznie podczas zakupów i pracy. To właśnie bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. W celu ochrony odwiedzających i zatrudnionych pracowników podjęliśmy wiele różnych działań. W miarę rozwoju sytuacji będziemy nadal śledzić i wdrażać zalecenia oraz wytyczne władz lokalnych. Proces ponownego otwarcia na innych rynkach IKEA pozwala nam na optymizm, ponieważ spotkał się z bardzo przychylnym odbiorem i widzimy, że nasz biznes stopniowo wraca do normy. Planujemy dalsze inwestycje w dotychczasowe miejsca spotkań z klientami w Polsce, jednocześnie koncentrując się na rozwoju naszej internetowej sieci biznesowej i dostaw do domu. Naszym celem jest zapewnienie większej przystępności cenowej, dostępności oraz zrównoważonego rozwoju – dodaje Jose Villamil, dyrektor ds. komercyjnych.

IKEA dobrowolnie zamknęła dla klientów wszystkie 11 sklepów w Polsce 14 marca br. Obowiązujące przepisy dotyczące drugiego etapu łagodzenia obostrzeń w funkcjonowaniu gospodarki otworzyły drogę do wznowienia sprzedaży stacjonarnej.

8 nowych Punktów Odbioru Zamówień IKEA w Polsce 

Poszerzając zasięg usługi Zamów & Odbierz, IKEA ułatwia klientom osobisty odbiór zamówień internetowych. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy uruchomionych zostało sześć nowych Punktów Odbioru Zamówień IKEA:

  • Gliwice – CH Europa Centralna ul. Pszczyńska 315,
  • Radom – Galeria Feniks, Aleja Józefa Grzecznarowskiego 29/31,
  • Zielona Góra – SG GO Grzegorz Simon (podwykonawca UPS) ul. Rzeźniczaka 15,
  • Olsztyn – aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 75a,
  • Częstochowa – Bór 67/69,
  • Gorzów Wielkopolski – Kostrzyńska 89E

W tej chwili więc działa ich już 13. Już wkrótce otwarcie kolejnych:

  • Toruń – Forteczna 13
  • Wieliczka – Jasna 6

Dodatkowo, IKEA zapewnia bezkontaktowy odbiór osobisty wszystkich zamówień internetowych w domach klientów, jak również umożliwia dostęp internetowy lub telefoniczny do większości usług. Klienci, którzy potrzebują dobrze zaprojektowanych mebli oraz pomysłów na urządzenie własnego biznesu mogą korzystać z usług IKEA dla Firm. W tym przypadku oferta obejmuje wybór, finansowanie oraz realizację zamówienia.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij