Kup drukarkę i pomóż w walce z COVID-19

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kup drukarkę i pomóż w walce z COVID-19

Komputronik został oficjalnym partnerem akcji „Razem przeciwko COVID-19”. Projekt realizowany jest przez markę Brother, wiodącego producenta urządzeń drukujących oraz akcesoriów, który ze sprzedaży nowych drukarek przekaże 10% ich wartości na rzecz pomocy medykom i chorym na COVID-19.

Każda osoba, firma lub instytucja, która do 15 maja br. zakupi nową drukarkę Brother przyczyni się do walki o zdrowie i życie innych. Do tej pory Brother zebrał już ponad 60 740 zł, które pomoże w bieżących potrzebach służby zdrowia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To nie pierwsze działanie pomocowe, w które angażuje się Komputronik. Do tej pory aktywnie włączył się ogólnopolską akcję „Wsparcie dla Szpitala”, a także projekt „Cała Polska walczy z koronawirusem” w ramach, których zbierane są środki na najpilniejsze potrzeby szpitali i medyków, którzy walczą z koronawirusem. Został także partnerem charytatywnego turnieju gwiazd w League of Legends podczas którego artyści i zawodnicy e-sportowi zbierali środki na wsparcie polskiej służby zdrowia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij