Webinarium Digital PR już 27 maja

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Webinarium Digital PR już 27 maja

Rośnie znaczenie mediów społecznościowych i cyfrowych kanałów, za pomocą których PR-owcy docierają do odbiorców. Dziś internet to już codzienność komunikacji. Tu można znaleźć informacje o firmie i jej produktach lub usługach, tu powstają opinie, komentarze i emocje, tu są fani i ambasadorzy marki. Tu także wybuchają kryzysy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dobór odpowiednich narzędzi i grup docelowych, wykorzystanie sztucznej inteligencji i big data, pogłębiony monitoring, tworzenie interesujących treści dopasowanych do odbiorców i prowadzenie regularnych działań w sposób ciekawy, intrygujący i przede wszystkim absorbujący internautów – to najważniejsze założenia skutecznej kampanii digital PR. Narzędzia, z których można skorzystać, są niemal nieograniczone, tak jak nieograniczony jest internet.

Czy wiesz jak w pełni wykorzystać potencjał kanałów digital w PR?

Dowiedz się podczas warsztatów online i posłuchaj doświadczonych prelegentów – szkolenie przygotowali i poprowadzą partnerzy jednej z największych agencji PR R4S: Igor Janke, Adam Hofman, Paweł Wojtyczka, Mariusz Sokołowski

W czasie webinarium uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań, rozmowy na czacie, otrzymają dostęp do nagrania wideo, prezentację oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Szczegóły i rejestracja dostępne są na stronie konferencje.pb.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij