ŠKODA. Czytam, bo wiem co dobre! - projekt skierowany do czytelników lubimyczytać.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ŠKODA. Czytam, bo wiem co dobre! - projekt skierowany do czytelników lubimyczytać.pl

Co łączy czytelników książek i fanów marki Škoda? Obie te grupy doskonale wiedzą co dobre. 1 sierpnia rozpoczął się wspólny projekt Škody i lubimyczytać.pl. „ŠKODA. Czytam, bo wiem co dobre!”, to kolejna odsłona programu rekomendacji „ŠKODA. Wiesz co dobre!”.

W ramach akcji „ŠKODA. Czytam, bo wiem co dobre!” Internauci mogą wybrać najlepsze książki w sześciu kategoriach tematycznych:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse
  • Trup w bagażniku, czyli kryminał wszech czasów;
  • Kierunkowskazy, czyli książki, które wyznaczają wartości;
  • Bez hamulców, czyli kontrowersyjne arcydzieło;
  • Na wstecznym biegu, czyli wycieczka w przeszłość;
  • Na tylnym siedzeniu, czyli książka o wielkiej miłości
  • Wehikuł czasu, czyli najlepsza książka fantasy.

Książki, które otrzymają największą liczbę głosów zostaną wydane w formie audiobooków i stworzą kolekcję „ŠKODA. Wiesz co dobre!”. Czytelnicza kampania potrwa aż pół roku – w tym czasie co miesiąc w głosowaniu zostanie wyłoniona jedna książka.

Dodatkową atrakcją będzie cykliczny konkurs na najlepszą recenzję, w którym będzie można wygrać wartościowe nagrody. Plebiscyt już dostępny jest na stronie www.lubimyczytac.pl/skodawieszcodobre.

- Rozpoczęcie akcji z lubimyczytać.pl to dla nas wspaniałe uzupełnienie programu rekomendacji „ŠKODA. Wiesz co dobre!”. Nie ulega wątpliwości, że czytanie to domena ludzi, którzy wiedzą co dobre. Z tego powodu czytelnictwo zawsze było w obszarze zainteresowań „ŠKODA. Wiesz co dobre!”. Do niedawna wydawało się, że ma ono charakter bardzo indywidualny – czytamy w domu, w tramwaju, jesteśmy sam na sam z książką. Okazuje się, że czytelnicy tworzą bardzo silne i aktywne społeczności, stanowiące platformę wymiany informacji o książkach z rozbudowanym systemem recenzji i poleceń. W takiej przestrzeni nie mogło zabraknąć „ŠKODA. Wiesz co dobre!”- mówi Arkadiusz Miłek, odpowiedzialny w Skoda Polska za program „ŠKODA. Wiesz co dobre!”

Czy akcja Škody i lubimyczytać.pl zainauguruje proczytelnicze działania znanych firm, które będą przyczyniać się do wzrostu liczby czytających w Polsce? Izabela Sadowska, prezes lubimyczytać.pl wierzy, że tak i dodaje: Propagowanie czytelnictwa, to ważny kierunek działań w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Fakt, że tak znacząca marka, jaką jest Škoda, zaangażowała się w promocję czytelnictwa jest dla polskiego rynku książki niezwykle istotny. Pokazuje, że grono książkowych moli już jest bardzo liczne i naprawdę warto do niego kierować działania.

Kampania „ŠKODA. Czytam, bo wiem co dobre!” potrwa do końca stycznia 2013 roku. Kolekcja audiobooków, która będzie jej zwieńczeniem, trafi do sprzedaży w najlepszych sklepach internetowych. Produkcją i dystrybucją nagrań zajmie się Audioteka.pl. Pierwsze nagranie pojawi się w sklepach już w październiku. Fanów książek do słuchania zachęci z pewnością cena: dzięki sponsoringowi Škody audiobooki będą sprzedawane nawet z 50% rabatem.

Pomysł i opracowanie projektu – lubimyczytać.pl, koordynacja – agencja Change Integrated i dom mediowy MediaCom, produkcja audiobooków – Audioteka.pl, kreacje graficzne – GoldenSubmarine.

Zapraszamy na www.lubimyczytac.pl/skodawieszcodobre 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij