MultiSport rozszerza ofertę online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MultiSport rozszerza ofertę online

Treningi online, konsultacje z dietetykami i trenerami, indywidualne plany żywieniowe, programy rozwojowe i animacje dla dzieci, to tylko niektóre pozycje oferty Programu MultiSport dostępne online. Marka szykuje kolejne nowości wspierające zdrowy tryb życia i pracy w warunkach domowych.

Wraz z zamknięciem obiektów sportowych w Polsce marka MultiSport przeniosła swoją ofertę do przestrzeni internetowej. W pierwszej kolejności użytkownicy aktywnych kart sportowych mogli skorzystać z dedykowanych treningów online, a także z zajęć prowadzonych na żywo przez partnerskie obiekty sportowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Opracowanie nowej, wirtualnej wersji Programu MultiSport było pierwszym i najważniejszym etapem dostosowywania usługi do zmienionej sytuacji rynkowej. Zależało nam na stworzeniu rozwiązania, które z jednej strony umożliwi efektywne kontynuowanie aktywności fizycznej w warunkach domowych, a z drugiej będzie wsparciem dla obiektów sportowych, które zostały zamknięte i znalazły się w bardzo trudnej sytuacji – mówi Adam Radzki, członek Zarządu Benefit Systems, firmy będącej twórca programu MultiSport.

Do końca kwietnia użytkownicy wykonali ponad 300 tysięcy treningów z marką MultiSport, które udostępniane są na specjalnej platformie.

Zdrowy tryb życia w czasie kwarantanny

Z analizy aktywności użytkowników Programu MultiSport wynika, że blisko 37% osób wybiera treningi online wzmacniające mięśnie, 25% sięga po treningi dedykowane wspólnej aktywności z dziećmi, 22% ćwiczy, by poprawić wydolność organizmu, a 16% korzysta z treningów relaksacyjnych i wspierających prawidłową postawę.

Co ciekawe, czas izolacji sprzyja też budowaniu zdrowych nawyków i sprawia, że chętniej dbamy o prawidłowe odżywianie. W czasie dwóch ostatnich tygodni marca, czyli od momentu wprowadzenia ogólnopolskiej izolacji, użytkownicy pobrali dwa razy więcej zindywidualizowanych planów żywieniowych niż w początkowym okresie miesiąca. Tendencja ta utrzymywała się także w kwietniu. Dwukrotnie większym zainteresowaniem cieszą się też materiały edukacyjne, w postaci 30-dniowych wyzwań, które wspierają eliminowanie niezdrowych przyzwyczajeń. Zauważając te potrzeby, marka postanowiła rozbudować ofertę o bezpłatne konsultacje online w formie rozmów wideo z dietetykami i trenerami. Użytkownicy mogą skorzystać również z warsztatów kulinarnych online.

Zdrowy wymiar pracy zdalnej

Karta MultiSport postanowiła odpowiedzieć także na potrzeby pracowników i pracodawców, którzy od ponad miesiąca funkcjonują w trybie home office. Przygotowano m.in. podcasty i webinary z ekspertami z zakresu zarządzania, czy propozycje ćwiczeń fizycznych, które pomogą w budowaniu komfortu pracy zdalnej. Od 11 maja użytkownicy będą mogli skorzystać ze specjalnych materiałów edukacyjnych wspierających redukcję stresu. W ofercie pojawi się siedmiotygodniowy kurs mindfulness wzbogacony o treningi medytacji.

Karta MultiSport oferuje także bezpłatny, dwumiesięczny kurs języka angielskiego oraz dostępy do biblioteki audiobooków i ebooków. Z kolei dla najmłodszych przygotowano serię bajek czytanych przez Agnieszkę Więdłochę oraz materiały wideo z propozycjami aktywności sportowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij