Danielle Baskin (QuarantineChat) i Michał Kiciński (Mudita, CD Projekt RED) gośćmi najbliższych Zawartości online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Danielle Baskin (QuarantineChat) i Michał Kiciński (Mudita, CD Projekt RED) gośćmi najbliższych Zawartości online

W najbliższy czwartek (7.05) o godz. 12:00 w ramach konferencji „Zawartości” organizowanej przez agencję PR Publicon, odbędzie się kolejny webinar w którym podjęte zostaną tematy nawiązujące do zaistniałej na świecie sytuacji, czyli pandemii COVID-19.

Tematem najbliższego spotkania jest CAREMONGERING, nowy trend powstały w dobie kryzysu, a gośćmi spotkania będą założycielka aplikacji QuarantineChat, Danielle Baskin z USA oraz jeden z najbogatszych Polaków, współzałożyciel spółki CD Projekt RED odpowiedzialnej za stworzenie serii gier o Wiedźminie, Michał Kiciński. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konferencja Zawartości

Konferencja Zawartości to autorskie wydarzenie organizowane przez agencję PR Publicon przy współpracy z Uniwersytetem SWPS we Wrocławiu. To forum wymiany wiedzy dla każdego, kto interesuje się przestrzenią biznesową, kulturową, naukową czy medialną. Tegoroczna, czwarta edycja wydarzenia odbywa się pod hasłem PONAD – skupia się wokół osób, które swoim doświadczeniem i rozwiązaniami wychodzą ponad czasy, możliwości i oczekiwania. 

Z powodu sytuacji na świecie event przeniósł się do online-u. Mimo to zebrał znakomitych ekspertów z wielu dziedzin, tworząc cykliczne wydarzenie odbywające się każdego tygodnia na kanale „Zawartości”. Forum, oparte na dotychczasowym motywie PONAD, skupia swoje tematy wokół aktualnej rzeczywistości, dotyczącej naszego życia w zupełnie nowym środowisku. 

Caremongering – trend w wersji koronawirus 2020

Spotkania w ramach „Zawartości online” pokazują jak ogromny wpływ na świat ma pandemia COVID-19. Dlatego kolejne spotkanie w najbliższy czwartek, 7 maja, odbędzie się w temacie CAREMONGERINGU, czyli trendu niesienia bezinteresownej pomocy osobom najbardziej potrzebującym. Na temat dostosowania się i tworzenia nowych technologii w tej sytuacji a także ewolucji biznesów oraz zmian w kolejnych ciekawych branżach porozmawiamy z kolejnymi prelegentami. Danielle Baskin, CEO Dialup, aplikacji redefiniującej kwestie rozmów telefonicznych i jej nowego projektu, QuarantineChat, która łączy nawet obce sobie osoby telefonicznie, a także z jednym z najbogatszych polaków, współzałożycielem CD Projekt odpowiedzialnego za stworzenie światowego bestsellera, sagi o Wiedźminie oraz założyciela technologicznej, przyjaznej człowiekowi firmy Mudita, Michałem Kicińskim.

Dotychczasowe spotkania

2 kwietnia konferencja odbyła się w agencyjnym gronie. Głosu udzielili: Szymon Sikorski – CEO agencji Publicon oraz Michał Ulidis – Creative Director agencji Publicon. Dokonali analizy branży kreatywnej oraz przestrzeni medialnej w kontekście pandemii koronawirusa. Przedstawili również autorską wizję przyszłości po COVID-19. Raporty i materiały z ich wystąpienia dostępne są na stronie.

9 kwietnia gościem był Bartosz Bieszyński, przedstawiciel Sztabu Kryzysowego Branży Eventowej i Turystycznej. Lider i współproducent m.in. takich projektów jak: Top Gear Live 2013, Orlen Warsaw Marathon 2017, ceremonia otwarcia The World Games 2018 oraz kilkudziesięciu innych wydarzeń dla takich marek jak m.in. Red Bull, Philip Morris, Mercedes. Podczas spotkania, wraz z CEO Publicon Szymonem Sikorskim, rozłożyli na czynniki pierwsze temat przyszłości eventów oraz jak radzić sobie z obecnym kryzysem w branży.  

Podczas webinaru 23 kwietnia głównym tematem było inwestowanie, fundusze, pozyskiwanie środków i sytuacji na rynku oraz jego przyszłości. Gośćmi webinaru była Magdalena Jabłońska, prezeska zarządu MIT Enterprise Forum CEE oraz Szymon Janiak, dyrektor zarządzający funduszu Czysta3.VC. Podsumowanie spotkania znajduje się na stronie

Aby dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych wystąpień zapraszamy na profil na FB Zawartości oraz na kanał na YouTubie, na którym znajdują się filmy z poprzednich webinarów.

Zawartości online – czwartek, 7.05, godz. 12:00.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij