Coway wspiera walkę z COVID-19 oraz bezpieczne oddychanie w polskich szpitalach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Coway wspiera walkę z COVID-19 oraz bezpieczne oddychanie w polskich szpitalach

53 oczyszczacze powietrza marki Coway o wartości blisko 122 tysięcy złotych, trafiły do placówek medycznych na terenie całej Polski. Urządzenia będą pracowały w po-mieszczeniach, w których diagnozowani i leczeni są pacjenci zarażeni koronawirusem oraz osoby, przechodzące testy.

W czasach kiedy czyste powietrze staje się luksusem, coraz częściej wspomagamy naturę technologią. Na rynku przybywa rozwiązań mających zapewnić nam bezpieczne oddychanie - pojawiają się aplikacje badające poziom smogu i kapsułki z czystym tlenem, jednak na po-pularności zdecydowanie zyskują oczyszczacze powietrza. Poza filtrowaniem naszego domu z cząsteczek smogu oraz alergenów, mogą uchronić nas przed wirusami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Najnowszy produkt firmy Coway – Airmega 300S, skutecznie usuwa z powietrza wirusy i realnie zmniejszają ryzyko zakażeń. Cząsteczki koronawirusa Sars-CoV-2 przyjmują rozmia-ry do 0,14 μm, zatem odpowiednio dobrane filtry bez problemu są w stanie wyłapać z powie-trza zarówno wirusy, grzyby, pleśnie jak i wspomniane alergeny. W związku z potwierdzoną w badaniach skutecznością w zakresie usuwania koronawirusów, producent postanowił przekazać 53 urządzenia polskim szpitalom zakaźnym. – Wierzymy, że w walce z pandemią koronawirusa liczy się każda pomoc. Ta, która poprawia komfort i bezpieczeństwo personelu medycznego i pacjentów, wydaje się obecnie szczególnie istotna. Dlatego firma Opus Sp. z o.o. razem z koreańską marką Coway, przekazały urządzenia do oczyszczania powietrza 18 szpitalom walczącym w Polsce na pierwszym froncie z pandemią COVID-19 – komentuje Łukasz Macha, product manager Opus Sp. z o.o.

Do placówek medycznych szpitalnych trafiły nowoczesne oczyszczacze, kompaktowe i ci-che urządzenia o wysokiej wydajności (do 490 m3/h w pełnym zakresie pracy trybu auto), których łączna wartość rynkowa to 122 tysięcy złotych. Partnerem i koordynatorem projektu darowizny urządzeń do oczyszczania powietrza dla polskich placówek jest Polska Federacja Szpitali. Federacja wytypowała miejsca, które najbardziej potrzebują wsparcia w poprawie bezpieczeństwa i komfortu personelu i pacjentów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij