Nowa kampania telewizyjna marki Sachol

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa kampania telewizyjna marki Sachol

Rusza nowa kampania telewizyjna marki Sachol.

Sachol to lek przeciwzapalny stosowany w leczeniu stanów zapalnych jamy ustnej i dziąseł, chorób przyzębia wywołanych np. przez podrażnienia spowodowane aparatem ortodontycznym lub otarciami protezy. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Celem kampanii jest podkreślenie cechy od zawsze związanej z marką SACHOL, tj. uniwersalności zastosowań, ponieważ żel SACHOL można stosować w różnych dolegliwościach jamy ustnej związanej ze stanem zapalnym, dzięki czemu można szybko zapomnieć o bólu i cieszyć się życiem – komentuje Arkadiusz Słota, brand manager OTC w Bausch Health Polska.

 – Koncept „Wszystkie twarze” powstał wcześniej i zakładał shooting, ale realizacja przypadła na czas obowiązywania najostrzejszych ograniczeń spowodowanych pandemią. Mocno wpłynęło to na charakter naszej pracy. Po rozważeniu różnych opcji postanowiliśmy oprzeć montaż na materiałach z banków wideo, co okazało się ciekawym wyzwaniem. Koniec końców dzięki efektywnej współpracy z Klientem i Agencją Filmową od strony wizualnej trudno odróżnić nasz spot od produkcji powstałych na planie – dodaje Jarosław Pawłowski, senior copywriter z Schulz brand friendly. 

Kampania będzie obejmować display, emisję spotu w telewizji i w digitalu, a także wykorzystanie materiałów POS. Za koncept kreatywny oraz realizację kampanii odpowiada agencja Schulz brand friendly. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij