Anna Kordus przechodzi do agencji Przestrzeń na stanowisko associate director w dziale client service

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Kordus przechodzi do agencji Przestrzeń na stanowisko associate director w dziale client service

Anna ma ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów o różnej specyfice i dla marek z wielu kategorii. Dobrze czuje się w projektach związanych z popkulturą i szeroko pojętym lifestylem.

Od 2018 związana z MediaCom Warszawa, gdzie jako accociate director MBA była odpowiedzialna za niestandardowe realizacje dla wszystkich marek The Coca-Cola Company, PSA (Opel, Citroën, Peugeot, DS), a także Adidas i Reebok. Prowadziła 5-osobowy zespół specjalizujący się w działaniach: branded content, product placement i influencer marketing. Tworzyła strategie i koncepty dla działań niestandardowych. Koordynowała i nadzorowała współpracę ze stacjami telewizyjnymi, z artystami, festiwalami i domami produkcyjnymi. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wcześniej przez ponad 2 lata związana z marką Żywiec w VMLY&R (wcześniej w SYZYGY/Ars Thanea). Była odpowiedzialna m.in. za digitalową implementację wielokrotnie nagradzanej platformy komunikacyjnej „Chce się Ż”. Współpracowała także przy trzech edycjach „Męskiego Grania”. Wśród marek, dla których pracowała, znalazły się także: PLL LOT, GK Polska Grupa energetyczna, Viacom International Media Networks, T-Mobile, Volvo i Nutricia. 

Z wyksztalcenia kulturoznawca. Fanka filmów klasy B oraz miłośnik psów. Wraz ze znajomymi co roku organizuje zbiórkę darów dla Schroniska w Milanówku.

W Przestrzeni Anna Kordus wesprze Mateusza Ciećwierskiego, dyrektora client service, w dalszym rozwoju działu oraz całej agencji. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij