IKEA będzie dostarczać zamówienia do maszyn paczkowych

IKEA będzie dostarczać zamówienia do maszyn paczkowych

Polski oddział sieci IKEA ma w planach poszerzenie opcji odbioru zamówień – firma planuje bowiem umieścić przy swoich sklepach maszyny paczkowe. Usługa ma zostać uruchomiona jeszcze w tym roku.

Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl, polski oddział IKEA ma w planach poszerzenie swoich opcji dostawy o kolejne rozwiązanie – w tym celu przedstawiciele marki prowadzą aktualnie rozmowy z kilkoma dostawcami maszyn paczkowych działającymi w Polsce. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Portal donosi, że usługa ma zostać uruchomiona jeszcze w tym roku, zaś pierwsza maszyna pojawi się przy sklepie sieci na warszawskim Targówku. W przyszłości natomiast „paczkomaty” mają pojawić się nie tylko przy marketach IKEA, ale także w innych, dogodnych dla klientów, lokalizacjach. 

Do nowego punktu odbioru będzie można zamawiać nie tylko małogabarytowe artykuły wyposażenia wnętrz, ale również nieco większych rozmiarów – na przykład meble. 

Maszyny paczkowe wprowadził już austriacki oddział sieci IKEA. 

źródło: wiadomoscihandlowe.pl 

PS

Intermarché rozwija swoją usługę Drive w kolejnych miastach w Polsce. W jej ramach produkty zamówione przez internet są pakowane i dostarczane bezpośrednio do samochodu klienta w specjalnej strefie znajdującej się przed supermarketem.

PS2

W związku z pandemią koronawirusa wiele sieci handlowych postanowiło wprowadzić nowe rozwiązania, które usprawnią robienie zakupów, zmniejszą kolejki przed sklepami i jednocześnie ograniczą kontakty klientów z innymi osobami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij