TACOmbo – majowe weekendy w odsłonie KFC

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TACOmbo – majowe weekendy w odsłonie KFC

KFC prezentuje alternatywę do tradycyjnych weekendowych wypadów za miasto. Marka wprowadza od dzisiaj nową ofertę – TACOmbo, dzięki której może nie będzie tradycyjnej kiełbaski z grilla, ale za to niepowtarzalne kurczaki w panierce i dużo zabawy przy tworzeniu tacos w domowym zaciszu.

Nie da się ukryć, że tegoroczna wizja majowych weekendów mocno odbiega od tego, co dotychczas znaliśmy i celebrowaliśmy – rok 2020 zadbał o to z najwyższą starannością. Ale też kto powiedział, że jedynym słusznym sposobem na cieszenie się ciepłym, majowym słońcem musi być weekendowe grillowanie na działce? Może warto czasem pozwolić sobie na spontaniczność i otworzyć się na zmiany?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Właśnie tym tropem poszło KFC, które znane ze swoich nietuzinkowych pomysłów na specjalne, sezonowe menu przygotowało wyjątkową alternatywę dla wszystkich tęskniących za wizją majówkowej zabawy. Tym razem marka wczuła się w ciepłe klimaty słonecznych majowych dni, na nowo odkrywając wyjątkowe smaki wiosny. Tym samym, zamiast tradycyjnego grillowania, KFC proponuje pozostać w motywie świetnej zabawy przy wspólnym przygotowywaniu jedzenia, ale nie na działce, tylko w domu i oczywiście nie kiełbasek a… TACOS!

W swojej nowej ofercie – TACOmbo – KFC oferuje zestaw składników potrzebnych do przyrządzenia 20 tacosów. Znajdziecie w nim chrupiące KFC bites, placki tortilli, wypieczone tacos, króla wśród serów – Cheddar, sosy w wersjach pieprzowo-majonezowej, pikantnej i serowo-nacho oraz porcję chrupkiej sałaty i soczystego pomidora. Kampania pojawi się również na FB, gdzie za kreację odpowiada McCANN Worldgroup.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij