Startuje konkurs kreatywny dla pracowników branży reklamowej i mediów, wspierający inicjatywę „Milion na milion"

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Startuje konkurs kreatywny dla pracowników branży reklamowej i mediów, wspierający inicjatywę „Milion na milion

Aktorka Małgorzata Kożuchowska ogłosiła konkurs kreatywny dla pracowników branży reklamowej i mediów. Głównym zadaniem jest stworzenie pomysłu na niestandardową kampanię promującą inicjatywę „Milion na milion", mającą na celu zebranie 1 000 000 zł na sprzęt do nauki dla dzieci z najuboższych rodzin.

Aktywacja skierowana jest do osób, które mają doświadczenie w tworzeniu kampanii reklamowych i chcą zaangażować się w projekt „Milion na Milion" na poziomie opracowania koncepcji i wdrożenia go w życie wspólnie z dedykowanym teamem produkcyjnym Stor9.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Ruszamy z konkursem, dzięki któremu kreatywne osoby będą miały okazję, by podzielić się swoim doświadczeniem i pomysłami na to, jak docelowo ułatwić najmłodszym naukę nie tylko teraz, kiedy nie mogą uczestniczyć w normalnych zajęciach szkolnych, ale również po powrocie no nowej normalności – mówi Małgorzata Kożuchowska.

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 25 maja na adres: [email protected], a będą one oceniane przez jury w składzie Małgorzata Kożuchowska, Dorota Haller (CMO Huawei Polska), Aleksandra Karasińska (Forbes Women) oraz Annę Zielińską (CEO Stor9) i Macieja Dutkowskiego (Stor9). Autor najciekawszej koncepcji nie tylko dostanie szansę zrealizowania swojego pomysłu, ale również otrzyma wynagrodzenie finansowe za wykonaną pracę. – Nasze zaangażowanie w tę akcję ma podwójny wymiar – z jednej strony chcemy zrealizować nadrzędny cel i pomóc tysiącom dzieci, które mają obecnie problem z dostępem do nauki, a z drugiej wyciągamy również rękę do tych ludzi z branży reklamowej, którzy być może przeżywają teraz trudniejsze chwile w związku z pandemią i poszukują nowych wyzwań kreatywnych – podkreśla Anna Zielińska CEO Stor9. Szczegóły akcji dostępne są na stronie www.milionnamilion.pl

Partnerami akcji są Forbes Women, NowyMarketing i agencja Stor9.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij