Rusza licytacja spotkań z Gwiazdami na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza licytacja spotkań z Gwiazdami na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Gwiazdy telewizji i mediów Beata Tadla, Katarzyna Bosacka, Anna-Maria Sieklucka, Barbara Kurdej-Szatan, Maja Popielarska, Adam Wajrak, Grzegorz Kasdepke, spotkają się ze zwycięzcami indywidualnych aukcji Allegro Charytatywnie, organizowanych na rzecz podopiecznych Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Od 14 maja na stronie Allegro charytatywni można licytować wirtualne, indywidualne spotkania z gwiazdami. Aukcje potrwają do 28 maja. Fani mogą zadać własne pytania swoim ulubieńcom, lepiej ich poznać w rozmowie poprzez wybraną z Gwiazdą, formę komunikatora (np. platformę Skype), uczestniczyć w aktywnościach przygotowanych przez gwiazdy, a nawet zbudować nową przyjaźń. Rozmowa online będzie prywatna, bez udziału osób trzecich i potrwa tyle czasu, ile obie strony uznają za wystarczający.

– Niektóre gwiazdy przygotowały dla zwycięzców niespodzianki.Uchylając rąbka tajemnicy zdradzę, że z Kasią Bosacką będzie można porozmawiać o zdrowej diecie, gotowaniu, może upiec ciasto, z Panem Adamem Wajrakiem porozmawiać o zwierzętach, życiu puszczy i pracy w znanej polskiej redakcji, z Grzegorzem Kasdepke o pisaniu, o prawach dziecka w sposób dowcipny i mądry. Proponujemy także niesamowite spotkanie z pozostałymi Gwiazdami!To nie jest lista zamknięta, zapraszamy i rozmawiamy z kolejnymi znanymi i lubianymi – zachęca do udziału w aukcji Magdalena Stachowiak-Alekxandrowicz, manager ds. PR i promocji z Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Głównym celem akcji jest zebranie środków na działania KOPD w zakresie przeciwdziałania przemocy wobec dzieci w czasie pandemii. Zebrane pieniądze mająpomagać dzieciom i ich rodzinom oraz opiekunom.

– W szczególności zbieramy na pomoc pedagogiczną, diagnozę i terapię psychologiczną, mediacje i porady prawne. Chcemy uratować jak najwięcej dzieci przed przemocą i traumą, która w czasach pandemii uderzyła ze zdwojoną siłą – podkreśla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz.

Według danych GUS na koniec 2018 roku na 100 małżeństw przypadały 33 rozwody. Liczba ta rośnie z roku na rok. Według prognoz psychologów i socjologów zakończenie epidemii może ten proces jeszcze przyspieszyć.

Komitet Ochrony Praw Dziecka niesie rodzinom w kryzysie pomoc psychologiczną, prawną, mediacyjną, aby można było pomagać większej liczbie rodzin potrzebne są jednak dodatkowe środki. Więcej informacji o aukcji można znaleźć na stronie www.kopd.pl oraz w social mediach ( FB, Linkedin) Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

  • charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-adam-wajrak-i12096784
  • charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-anna-maria-sieklucka-i12096934
  • charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-barbara-kurdej-szatan-i12096937
  • charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-beata-tadla-i12096787
  • charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-grzegorz-kasdepke-i12096952
  • charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-katarzyna-bosacka-i12096940
  • charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-maja-popielarska-i12097078

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-adam-wajrak-i12096784

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-anna-maria-sieklucka-i12096934

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-barbara-kurdej-szatan-i12096937

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-beata-tadla-i12096787

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-grzegorz-kasdepke-i12096952

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-katarzyna-bosacka-i12096940

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-maja-popielarska-i12097078

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij