COS otwiera sklep w warszawskiej Elektrowni Powiśle

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
COS otwiera sklep w warszawskiej Elektrowni Powiśle

COS ma przyjemność poinformować o otwarciu trzeciego sklepu marki w Warszawie, w Elektrowni Powiśle. Punkt w wyjątkowym budynku o ponad stuletniej historii jest pierwszym salonem COS, którego fasadę wykonano z materiału Silicastone, produkowanego w 99% z surowców pochodzących z recyklingu.

Przy tworzeniu przestrzeni w słynnej estetyce COS architekci marki połączyli funkcjonalność z najwyższej klasy designem, które zapewniają nową jakość doświadczenia zakupów stacjonarnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z poszanowaniem środowiska i industrialnej architektury, podczas rewitalizacji budynku zachowano możliwie najwięcej elementów oryginalnej konstrukcji. Dodane przeszklenia i świetliki dachowe wypełniają jego surowe wnętrze naturalnym światłem.

Sklepu o powierzchni ponad 586 m2 zainauguruje kolekcja COS wiosna-lato 2020. Jej elementy łączą praktyczne rozwiązania z innowacyjnymi technikami i naturalnymi materiałami, takimi jak: roślinnie barwione tkaniny i woskowany dżins. Wyszukane tekstury i konstrukcje nadają klasycznemu krawiectwu współczesny kształt, a warstwowe i przeplatane formy przełamują minimalistyczne fasony sukienek. Metalizowana przędza łączy się z bawełną, by prezentować koszule w nowych, technicznych wersjach.

Z sezonu na sezon bardziej ekologiczna. Aktualna kolekcja COS wykorzystuje bawełnę pozyskaną wyłącznie ze zrównoważonych źródeł, takich jak organiczna uprawa czy recykling.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij