Burger King z nowym sposobem na zachęcenie społeczeństwa do social distancingu

Burger King z nowym sposobem na zachęcenie społeczeństwa do social distancingu

Niemiecki oddział Burger Kinga wpadł na nietypowy pomysł zachęcenia społeczeństwa do social distancingu w dobie pandemii koronawirusa – sieć rozdaje klientom ogromne korono-sombrera, które zmuszają inne osoby do zachowania co najmniej 1 metra odległości.

To nie pierwsza taka akcja Burger Kinga, za pomocą której sieć w nietypowy sposób zachęca społeczeństwo do social distancingu. Niedawno pisaliśmy o nowym Whopperze, którego zaprezentował włoski oddział marki – burger ten posiada potrójną porcję cebuli, co ma za zadanie zachęcić klientów sieci do zachowywania dystansu społecznego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz niemiecki oddział Burger Kinga wpadł na nieco inny pomysł, choć prawdopodobnie równie skuteczny – teraz sieć rozdaje swoim klientom gigantyczne korono-sombrera, które zmuszają inne osoby do zachowania co najmniej 1 metra odległości.

PS

W związku z obowiązującymi w Belgii obostrzeniami dotyczącymi działalności lokali gastronomicznych tamtejszy oddział Burger Kinga postanowił w humorystyczny sposób „ocenzurować” swoje reklamy na czas tzw. lockdownu.

PS2

Akcja „Stay and f*** at home” została zapoczątkowana w mediach społecznościowych hashtagiem #staythefhome. Marka nawołuje do tego, aby w ramach bezpieczeństwa „zrobić sobie dobrze i zostać w domu”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij