Akademia Marketingu ogłosiła program czerwcowych webinarów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Akademia Marketingu ogłosiła program czerwcowych webinarów

Zapraszamy na bezpłatne webinary Akademii Marketingu dotyczące audytowania działań SEO, rozwoju e-sportu, lekcje dotyczącej otwierania sklepu internetowego, a także o hostingu i elastyczności marek w mediach społecznościowych.

Cykl bezpłatnych webinarów Akademii Marketingu, rozpoczyna kolejny intensywny miesiąc, wypełniony spotkaniami edukacyjnymi z ekspertami. Webinary o różnej tematyce, powiązanej z content marketingiem, realizuje zespół związany z agencją ContentHouse, a do udziału w cyklu zaproszeni są renomowani specjaliści. W czerwcu do ekranów komputerów zapraszają przedstawiciele agencji digital maketingowej Insignia, agencji DevaGroup, firm Shoper Premium, a także cyber_Folks.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Audyt SEO na żywo w zgodzie z zasadą Pareto (8.06, godz. 10:00)

O tym jak przygotować stronę pod względem technicznym opowie CEO w DevaGroup, Krzysztof Marzec. Podczas webinaru wytłumaczy czym jest i jak wykonać audyt SEO, z jakich narzędzi korzystać podczas optymalizacji serwisu, jak tworzyć dynamiczny remarketing treści i na jakie elementy zmian a stronie szczególnie zwrócić uwagę. Zdradzi także, czym jest crawl budget i jak organicznie podbijać wyniki wyszukiwania.

Sport vs. E-sport. Kto wygra mecz? Marketing (10.06, godz. 10:00)

Czy e-sport to sport? Odpowiedzi to niemal odwieczne pytanie podczas tego spotkania być może nie uda się znaleźć, ale z pewnością nie zabraknie danych porównawczych dla obu tych dziedzin. Wyspecjalizowani w marketingu sportowym przedstawiciele agencji Insignia, Łukasz Skalik oraz Sylwester Wrona, podzielą się swoimi obserwacjami dotyczącymi wzrostu popularności wirtualnych rozgrywek, porównają potencjały obu dziedzin, a także sprawdzą, jak sektor sportowy zareagował na kryzys koronawirusowy.

Jak otworzyć sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż w kilka dni (18.06, godz. 10:00)

Webinar dedykowany jest wszystkim, którzy chcą zacząć sprzedaż internetową, ale nie wiedzą od czego powinni zacząć. Spotkanie ze specjalistą firmy Shoper pozwoli zweryfikować obawy o brak odpowiednich kwalifikacji i budżetu do efektywnych działań e-commerce. Damian Śliwa zdradzi jakie aspekty powinny być wdrożone na początku działania, z jakich narzędzi warto skorzystać oraz jak content marketing może wspomóc pozyskiwanie ruchu w serwisie.

Co Marketer powinien wiedzieć o hostingu? (25.06, godz. 10:00)

Spotkanie obdzierające ze złudzeń wszystkich, którzy sądzą, że hosting to wyłącznie domena programistów. Podczas wystąpienia Artura Pajkerta z cyber_Folks dowiemy się, jak dobrze wybierać nazwę domenową, poznamy narzędzia ułatwiające pracę z nazwami domen, reguły rejestrowania najlepszych nazw oraz sprawdzimy, dlaczego warto chronić domenę przy pomocy certyfikatu. Wszystko w oparciu o przykłady z świata marketingu, prawdziwych działań i kampanii.

Social Media na Stand By You. Strategie elastyczności wobec marek (30.06, godz. 10:00)

Na zakończenie miesiąca pełnego wiedzy zapraszamy na ponowne spotkanie z ekspertami agencji Insignia. Tym razem, na webinar dotyczący zmian w świecie social mediów w dobie pandemii – nie tylko w kwestii treści, które się pojawiają, ale również nowych funkcji, które zaczęły pełnić. Jak zmieniły się social media? W która stronę podążyły marki? Dlaczego social media stały się kanałem ratunkowym dla konsumentów oraz o pandemicznej moderacji w socjalach. Na te i inne pytania odpowie duet ekspertów – Magdalena Tabor, Social Media Specialist oraz Szymon Krzysiak, Senior Strategy Planner w Insignia.

Wszystkie zaplanowane webinary są bezpłatne, ale od uczestników wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Więcej szczegółów oraz terminy kolejnych spotkań z ekspertami Akademii Marketingu dostępne są na stronie www.akademiamarketingu.edu.pl

Program czerwcowych webinarów Akademii Marketingu:

  • 8.06 – Audyt SEO na żywo w zgodzie z zasadą Pareto, prowadzi Krzysztof Marzec, CEO, DevaGroup
  • 10.06 – Sport vs. E-sport. Kto wygra mecz? Marketing, prowadzą Sylwester Wrona oraz Łukasz Skalik, Insignia
  • 18.06 – Jak otworzyć sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż w kilka dni, prowadzi Damian Śliwa, Shoper
  • 25.06 – Co Marketer powinien wiedzieć o hostingu?, prowadzi Artur Pajkert, cyber_Folks
  • 30.06 – Social Media na Stand By You. Strategie elastyczności wobec marek, prowadzą Magdalena Tabor oraz Szymon Krzysiak, Insignia

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij