Pochwal się wakacjami na żywo - aplikacja Popler Live

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pochwal się wakacjami na żywo - aplikacja Popler Live

Popler Live to polska aplikacja mobilna, która pozwala użytkownikom smartfonów i tabletów nadawać wideo na żywo. Transmisje, np. filmy z wakacji, można oglądać już w momencie nadawania na Popler.tv, Facebooku, własnej stronie internetowej czy blogu.

- Popler daje możliwość dzielenia się emocjami oraz pokazania tego, co dzieje się tu i teraz - tłumaczy Jacek Kawalec, założyciel Poplera, a wcześniej współtwórca Wirtualnej Polski. - Załóżmy, że moja rodzina jest w podróży i chce podzielić się ze mną czymś ciekawym. Dzięki Popler mogę obejrzeć to na stronie internetowej lub Facebooku i przeżywać to w tym samym momencie, co oni – dodaje Kawalec.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak nadawać na żywo przy pomocy iPhone'a?: www.popler.tv/Popler_media/47541

Jak założyć konto Popler przez telefon?: www.popler.tv/Popler_media/47537

Jak udostępnić transmisję live na Facebooku: wystarczy wejść na stronę kanału na Popler.tv, na którym odbywa się przekaz na żywo, skopiować jego adres URL i wkleić na swojej tablicy. Transmisję można udostępnić również z poziomu aplikacji mobilnej, zaznaczając opcję „Postuj na FB”.

Jak udostępnić transmisję live na własnej stronie internetowej lub blogu?: wystarczy wejść na stronę danego kanału na Popler.tv, kliknąć przycisk „Wstaw” i skopiować kod zatytułowany „Wstaw odtwarzacz live na swoją stronę”, a następnie wkleić go na stronie internetowej lub blogu. W momencie rozpoczęcia nadawania, w odtwarzaczu automatycznie pojawi się transmisja na żywo.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij