Lakma Strefa wspiera bohaterów dzisiejszych czasów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lakma Strefa wspiera bohaterów dzisiejszych czasów

Lekarze, pielęgniarki, strażacy, pracownicy jednostek pomocy społecznej, policjanci. To oni w czasie pandemii koronawirusa są szczególnie narażeni na kontakt z wirusem. By mogli pracować w jak najbezpieczniejszych warunkach Lakma Strefa podarowała im preparaty odkażające warte w sumie 480 000 zł.

Wszyscy mierzymy się obecnie ze zbierającą śmiertelne żniwo epidemią COVID-19. W trosce o tych, którzy są na pierwszym froncie walki z chorobą Lakma Strefa przekazała kilkunastu jednostkom preparaty unieszkodliwiające wirusy, bakterie i grzyby. Pracownicy firmy osobiście przywieźli produkty do punktów opieki medycznej: Szpitala Miejskiego w Żorach, Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie, Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, Szpitala św. Kamila Zakonu OO. Kamilianów, Kamiliańskich Przychodni Specjalistycznych oraz do Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu. Antywirusowe środki czystości przekazali także Miejskiemu Domowi Pomocy Społecznej w Żorach, Domowi Pomocy Społecznej Bursztyn w Kończycach, Fundacji Gramy do Końca dla Domu Samotnej Matki Słonecznik z Cieszyna, miejskim komendom straży pożarnej i policji w Żorach oraz powiatowym komendom straży pożarnej i policji w Cieszynie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wszystkie placówki zostały wyposażone w środki do dezynfekcji powierzchni Sidolux Anti-Bac+ oraz żele do dezynfekcji rąk Sidolux Anti-Bac - preparaty, które dzięki zawartości alkoholu etylowego o stężeniu min. 70%, skutecznie likwidują wirusy, zabijają także bakterie i grzyby. Pracownicy służby zdrowia, domów pomocy społecznej, straży pożarnej i policji otrzymali również zapasy odkażających produktów z linii Preseptol: żelu do higienicznego mycia i dezynfekcji rąk Preseptol DRN oraz płynu do dezynfekcji powierzchni Preseptol QV. Ten specjalistyczny środek wirusobójczy, bakteriobójczy, grzybobójczy i bójczy wobec prątków gruźlicy zawiera mieszaninę alkoholi oraz substancję aktywną, która wspomaga biobójcze właściwości alkoholi.

Gest śląskiego przedsiębiorstwa z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku jest również wyrazem uznania dla ciężkiej i odpowiedzialnej pracy jaką wykonują dziś osoby silnie narażone na bezpośredni kontakt z zarażonymi SARS-CoV-2. Profesjonalizm, który walcząc z pandemią wykazują bohaterowie naszych czasów jest jedną z przewodnich wartości spółki Lakma Strefa. W czasie swojej działalności firma wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych linii preparatów i marek - takich jak Sidolux znany z produktów gwarantujących czystość w domu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij