Top 10 marek i reklam na YouTube w Polsce - listopad 2013

Top 10 marek i reklam na YouTube w Polsce - listopad 2013

Jakie polskie kanały i na YouTube cieszyły się największą popularnością w listopadzie br.? NowyMarketing wraz z IRCenter ponownie przygotował zestawienie najczęściej oglądanych reklam na kanałach markowych.

źródło: www.youtube.com/user/MaybellinePolska

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Najpopularniejsze kanały w Polsce

W listopadzie najwięcej wyświetleń zanotowano na kanałach Urban Records (ponad 38 mln), Prosto TV (ponad 15 mln), Step Records, Abstrachuje TV, Klejnuty, iTVP, TVN, Nawrotka, wwwmegadyskontpl  i Max Florec TV.

Największym przebojem YouTube w Polsce jest przebój Donatana i Cleo “My Słowianie”, który został wyświetlony ponad 21,5 mln razy na profilu UrbanRecTv - poniżej statystyki wg raportu Social Brand Footprint tworzonego przez NapoleonCat.com. Teledysk ten znalazł się także na drugim miejscu na liście najczęściej oglądanych utwórów muzycznych na terenie Polski w 2013 roku.

Spośród kanałów vlogerów najchętniej oglądane były kanały: Abstrachuje TV (prawie 10 mln wyświetleń), Klejnuty, AdBuster, RockAlone2k, Magdalena Maria Monika, Kocham Gotować, Rojov, Niekryty Krytyk, Cezik i Sarge The Player. 

Najpopularniejsze kanały marek

W listopadzie br. najchętniej oglądane były filmy opublikowane na kanałach marek Orange Polska, Kinder Niespodzianka, Plus GSMUSP ZdrowieSerce i Rozum, Grupa PZUBank Millennium, Nivea Polska, Ford Polska i Vichy Consult.

Wśród reklam opublikowanych przez marki najczęściej oglądane były spoty Maybelline Polska, Grupy PZU, Serce i Rozum, BMW Polska, Plus GSM, Ford Polska, Orange Polska i Nivea Polska.

Maybelline Polska: Maciej Musiał w nowej roli - już tej jesieni!

Grupa PZU: Nawet najlepsi zrobią wszystko...

Serce i Rozum: Serce i Rozum - RAP

BMW Polska: DLA TYCH, KTÓRZY CZERPIĄ ENERGIĘ Z MIASTA!

Plus GSM: Trzy miej na święta za 0 zł na start!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij