Ludwik Pruszkowski dołącza do bluebird artists

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ludwik Pruszkowski dołącza do bluebird artists

Do bluebird artists w ostatnim czasie dołączyło kilkoro nowych twórców. Wśród nich byli m.in. reżyser, scenografowie, operatorka oraz montażystka. Dziś kolejne ogłoszenie i kolejny twórca – operator Ludwik Pruszkowski.

Ludwik Pruszkowski jest absolwentem paryskiej Sorbony, oraz wydziału operatorskiego w Szkole Filmowej w Łodzi. Na studiach zaczął pracować z filmem 35 mm realizując swoje pierwsze etiudy. Współpracował z Caroline Champetier przy projektach dokumentalnych, a także jako jej asystent przy fabułach. Obecnie współpracuje z Moniką Lenczewską przy realizacji projektów reklamowych i fabularnych. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zrealizował kilka teledysków i reklam, między innymi dla takich marek, jak Louis Vuitton, Givenchy, czy Berluti oraz spot dla festiwalu filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty a także kilkanaście krótkich metraży, czy dokumentów. Często pracuje przy międzynarodowych projektach w Paryżu i w Polsce, realizował także zdjęcia w takich lokalizacjach, jak Korea, Maroko, Islandia, czy Kolumbia. To właśnie dzięki temu zyskał doświadczenie i wrażliwość niezbędną do szybkiego i naturalnego wydobycia emocji, zarówno w warstwie wizualnej, jak i zmysłowej.

Jego pasją jest video art, który stwarza przestrzeń do eksperymentowania i łączenia starszych i nowszych form komunikacji wizualnej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij