Technologia CSS w aplikacjach pocztowych - raport FreshMail

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
E-mail Marketing

partnerem merytorycznym działu jest GetResponse

Technologia CSS w aplikacjach pocztowych - raport FreshMail

Firma FreshMail już po raz piąty przeprowadziła badania wykorzystania technologii CSS w aplikacjach pocztowych. Raport ten stanowi wytyczne dla projektantów newsletterów na rok 2014.

Twórcy raportu przekonują, że kodowanie mailingów nie jest trudne. Ostrzegają jednak, że bywa problematyczne. Tylko odpowiednia wiedza i duża ilość przeprowadzonych testów może dać zadowalający efekt. “Dziś, rozwój technologii CSS zdecydowanie wyprzedza możliwości klientów pocztowych, zarówno tych desktopowych, jak również webowych. Jakość i możliwości interpretacji właściwości CSS różnią się w zależności od używanych narzędzi, których szeroko rozumiana kompatybilność pozostawia wiele do życzenia. Narzędzia do obsługi poczty elektronicznej, mimo że obsługują określone właściwości CSS, często interpretują je w sposób nieadekwatny do dokumentacji przygotowanej przez twórców kaskadowych arkuszy stylów” - mówi Łukasz Stasiak (Front-end developer FreshMail)

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W raporcie oprócz wyników badania znalazły się m.in. praktyczne porady dla projektantów mailingów i developerów oraz przepis na idealny mailing. W stosunku do ubiegłorocznego badania, zostało ono wzbogacone o analizę języków CSS3 i HTML5. Autorzy badania zachęcają do ich testowania przy tworzeniu nowoczesnych mailingów.

Głównym celem raportu jest zaprezentowanie podstaw merytorycznych umożliwiających przygotowanie szablonu mailingu, którego wygląd w poszczególnych klientach pocztowych i webmailach nie będzie różny od zamierzeń jego projektantów.

Całość raportu to także unikalna baza wiedzy na temat właściwości CSS obsługiwanych przez poszczególne aplikacje pocztowe, która będzie znakomitym źródłem informacji i dobrych praktyk dla web developerów.

Pobierz raport ze strony: www.freshmail.pl/dla-developerow/raport-css/

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij