Tadeusz Czarniecki rozstaje się z Wawelem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tadeusz Czarniecki rozstaje się z Wawelem

Tadeusz Czarniecki z Wawelem związany był od 2016 roku, gdzie pełnił funkcję dyrektora marketingu, odpowiadając za pełne portfolio marki.

W 2017 roku czołowy producent wyrobów cukierniczych, marka z ponad stuletnią tradycją, przeszła gruntowną przemianę, wdrażając nową strategię komunikacji, a tym samym rebranding wszystkich submarek, w oparciu o misję firmy „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowa strategia skupiona wokół społecznej odpowiedzialności biznesu przyniosła marce wiele korzyści biznesowych i wizerunkowych. W oparciu o nią powstało wiele projektów, m.in. „Dobre Składniki”, jako efekt wdrożenia przez firmę uproszczonego składu swoich produktów i udoskonalania receptur. Kolejne znane w ostatnich latach projekty to głośna akcja CSRowa „Serce Rośnie”, „Wolność Wyboru”, a także szereg kampanii submarek, które widoczne były w telewizji, internecie, prasie czy przestrzeni miejskiej.

– Z końcem maja postanowiłem zakończyć współpracę z firmą WAWEL SA. To były bardzo ciekawe i intensywne cztery lata, które zaowocowały wypracowaniem i wdrożeniem kompleksowej strategii, projektu Dobre Składniki oraz zmianą identyfikacji wizualnej i wszystkich opakowań. Nie udałoby się to bez wspaniałego Zespołu w dziale marketingu – komentuje Tadeusz Czarniecki.

Na chwilę obecną Czarniecki nie chce ujawniać swoich dalszych planów zawodowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij