Biedronka rusza z wakacyjną kampanią rekrutacyjną – oferuje pracownikom zakwaterowanie w nadmorskich miejscowościach

Biedronka rusza z wakacyjną kampanią rekrutacyjną – oferuje pracownikom zakwaterowanie w nadmorskich miejscowościach

Z uwagi na zbliżające się wakacje Biedronka ruszyła z nową kampanią rekrutacyjną, w ramach której zachęca swoich pracowników do pracy w nadmorskich miejscowościach. Jednocześnie sieć oferuje im m.in. zakwaterowanie oraz pokrycie kosztów przejazdu.

Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa wiele osób prawdopodobnie wybierze wakacje w Polsce, zamiast wyjazdu za granicę. W związku z tym Biedronka ruszyła z nową kampanią rekrutacyjną, w ramach której zachęca swoich pracowników do czasowego przeniesienia się do sklepów zlokalizowanych nad Bałtykiem, aby zapewnić turystom sprawną i szybką obsługę w czasie zakupów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pracownicy sieci mają możliwość wyboru pracy m.in. w Jastarni, Nowym Dworze Gdańskim, Stegnie, Dziwnowie i Władysławowie. Biedronka opłaci im dojazd i zakwaterowanie w wybranej miejscowości. Wyjazdy zatrudnionych w Biedronce realizowane są od połowy czerwca do końca sierpnia.  Co więcej, aby pracownicy mogli korzystać z uroków pobytu nad morzem, sieć oferuje im elastyczny grafik pracy. 

W ramach kampanii rekrutacyjnej Biedronka zaprezentowała też serię humorystycznych plakatów.

Za kampanię odpowiedzialna jest Agencja Job’N’Joy.  

PS

Pod koniec marca br. Biedronka postanowiła wprowadzić szereg rozwiązań z myślą o ochronie seniorów, którzy są w grupie podwyższonego ryzyka zakażeniem koronawirusem – były to m.in. specjalne godziny na zakupy oraz pierwszeństwo przy kasie.

PS2

W ubiegłym roku sieć drogerii Hebe wystartowała z kampanią rekrutacyjną, w której w kreatywny sposób wykorzystano popularne produkty kosmetyczne do swego rodzaju gry słownej, aby zachęcić potencjalnych kandydatów do aplikowania o pracę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij