Twój dom nad morzem: nowa kampania reklamowa Invest Komfort

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Twój dom nad morzem: nowa kampania reklamowa Invest Komfort

Deweloper mieszkaniowy Invest Komfort wystartował z nową kampanią reklamową autorstwa agencji Communication Unlimited.

Zlokalizowane w doskonałych punktach Trójmiasta inwestycje Invest Komfort są kreowane przez specjalnie dedykowane im autorskie zespoły projektantów. Wyróżniają się nie tylko wysokiej klasy architekturą i jakością użytych do budowy materiałów, ale również zaprojektowaną z pietyzmem architekturą zieloną i dbałością o najmniejszy detal, a także takimi udogodnieniami jak: fitness, sauny, sale klubowe otwarte dla mieszkańców.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Mieszkanie nad morzem to nie tylko dom, ale również inwestycja, która w przypadku wyjątkowego położenia i wysokiej jakości architektury z każdym rokiem zyskuje na wartości – informuje Michał Ciomek, dyrektor ds. przygotowania projektów Invest Komfort.

Dlatego realizowana przez Communication Unlimited kampania skierowana jest do dwóch grup klientów: mieszkańców Trójmiasta i okolic planujących zmianę mieszkania oraz mieszkańców innych regionów, którzy chcą mieć tzw. drugi dom w pięknym miejscu nad morzem.

– Czas pandemii na nowo zdefiniował słowo “dom”. Doskonale zlokalizowane i zaprojektowane inwestycje Invest Komfort doskonale sprawdzają się zarówno jako mieszkania, ale też miejsca pracy jak i wypoczynku. Najnowsza kampania odwołuje się do nowych funkcji “domu” – mówi Rafał Grzeszkowski, dyrektor kreatywny Communication Unlimited.

Niepowtarzalny charakter osiedli został przeniesiony na język platformy komunikacyjnej „Twój dom nad morzem”. Agencja Communication Unlimited opracowała wielokanałową, ogólnopolską komunikację on-line i off-line: digital, social media, prasa, outdoor.

Agencja zajęła się również zakupem mediów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij