Sprzedaż reklam na NK także przez firmę zewnętrzną

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sprzedaż reklam na NK także przez firmę zewnętrzną

Polski serwis społecznościowy nk.pl wraz z początkiem nowego roku rozpocznie sprzedaż powierzchni reklamowej korzystając także z usług zewnętrznej firmy. Dotychczas za tę formę sprzedaży w serwisie odpowiadał tylko wewnętrzny Dział Sprzedaży.

Zaangażowanie zewnętrznej firmy w proces sprzedaży powierzchni reklamowej portalu jest spowodowane ograniczeniem niektórych usług marketingowych, takich jak reklama i badania. Aktualnie trwają prace nad nową ofertą reklamową, która zacznie obowiązywać od stycznia 2014 roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Od początku działalności NK priorytetem jest świadczenie wysokiej jakości usług. Dlatego, wraz ze zmianami, które wprowadzamy m.in. w obszarze reklamy, naszym partnerom chcemy zapewnić jak najlepszą obsługę. Zaangażowanie zewnętrznej firmy na pewno przyczyni się do osiągnięcia tego celu. Jesteśmy przekonani, że przyniesie to obopólne korzyści. – powiedział Marcin Chruszczyński, Dyrektor Operacyjny w Naszej Klasie Sp. z o.o.

Przedstawiciele portalu nie podają szczegółów dotyczących warunków współpracy z firmą zewnętrzną. Aktualnie finalizowana jest pełna oferta reklamowa, która zostanie zaprezentowana na początku 2014 roku. Już teraz wiadomo jednak, że zewnętrzna firma na wyłączność będzie obsługiwała sprzedaż reklam NK dla domów mediowych i ich klientów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij