Peja rapuje o krasnoludkach w nowym projekcie Pizzy Hut – Rap Show

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Peja rapuje o krasnoludkach w nowym projekcie Pizzy Hut – Rap Show

Pizza Hut postanowiła podkreślić swój wieloletni związek z muzyką, tworząc w tym celu zupełnie nowy projekt – Rap Show. W rolę prowadzących wcielają się zaskakujące postaci, a zaproszeni artyści wykonują muzyczne zadania. W pierwszym odcinku wystąpił Peja.

Rap Show to format, w którym przedstawiciele rapowej sceny zderzani są w rozmowach z nietypowymi prowadzącymi. Każdy z uczestników stawiany jest w ogniu prowokujących pytań, a dodatkowo musi zmierzyć się z konkretnymi zadaniami. Gościem pierwszego odcinka jest Peja, z którym rozmowę prowadzi… dziesięciolatek. Podczas wywiadu raper nie tylko wyznaje, czy wciąż ma szacunek ludzi ulicy, ale przepytywany jest także m.in. z historii Polski czy z geografii. Na koniec stawia też czoła rapowi dla dzieci. Tu z pomocą przyszedł mu wiersz o krasnoludkach autorstwa Marii Konopnickiej oraz beat Magiery.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rap Show to kilkuodcinkowa seria, którą można oglądać na kanale YouTube Popkiller oraz na FB Pizza Hut. Premierowy epizod wystartował 30 czerwca, a kolejny zaprezentowany zostanie 14 lipca. Format otrzyma wsparcie PR-owe oraz w kanale digital.

– Poprzez projekt Rap Show pokazujemy nieznane oblicze polskiej sceny rapowej oraz samych raperów. Pizza Hut od lat towarzyszy muzykom na całym świecie – podczas prób, na koncertach czy backstage’u. Chcemy wykorzystać nasz związek z muzyką i przybliżyć artystyczny świat innym, tworząc bardzo oryginalny format, w którym zderzamy raperów z osobami pochodzącymi z odmiennych środowisk. Będzie zaskakująco, prowokująco i zabawnie – mówi Maja Wagner, marketing specialist w AmRest.

Autorem koncepcji kampanii oraz formatu Rap Show jest agencja high&, która odpowiada również za realizację działań promocyjnych i PR, a także za reżyserię i produkcję materiałów wideo oraz pozyskanie i współpracę z artystami. Operatorem obrazu był Mateusz Golis. Media zakupił dom mediowy Media Choice.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij