Malowanie, rysowanie i budowanie – rzecz o promocji konkursu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Malowanie, rysowanie i budowanie – rzecz o promocji konkursu

Z końcem czerwca zakończył się konkurs „Moje Przedszkole”, którego organizatorem był Sklep Maludas.pl. Działania promocyjne realizowała Agencja NPROFIT, która do współpracy zaprosiła Katarzynę Cerazy, ilustratorkę popularnej i uwielbianej przez dzieci serii o Panu Pierdziołce.

Konkurs „Moje Przedszkole” został ogłoszony 1 czerwca w Dzień Dziecka na stronie i profilu sklepu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

źródło: Maludas.pl

Celem konkursu było przede wszystkim zachęcenie do wspólnej zabawy i podjęcie kreatywnego wyzwania po tygodniach spędzonych w domu oraz odświeżenie relacji wśród dzieci, które po przerwie wróciły do placówek. W konkursie można było wziąć udział w kategorii indywidualnej i dla przedszkoli. Nagrodami były bony na zakupy w sklepie Maludas.pl.

Kampania realizowana przez Agencję NPROFIT obejmowała działania z zakresu public relations.

Organizatorzy otrzymali setki zgłoszeń. Informacje o konkursie zostały zamieszczone na ponad tysiącu stron, co można jednoznacznie ocenić jako sukces. Prace oceniane były przez Katarzynę Cerazy, ilustratorkę kochanej przez dzieci serii o Panu Pierdziołce, co z pewnością zachęciło do chwycenia za kredki i farby.

Dzieci nie tylko znają na pamięć wiersze i rymowanki zamieszczone w serii, ale uwielbiają również ilustracje, które chętnie próbują malować samodzielnie.

Z uwagi na zainteresowanie organizator planuje już kolejną inicjatywę, która zachęci dzieci do poznawania otoczenia, przemierzania najbliższej okolicy, czyli również do aktywności fizycznej i wykorzystania umiejętności, który rozwijają w trakcie zabaw logicznych i strategicznych.

Zabawki oprócz oczywistej funkcji powinny służyć roli edukacyjnej, aby łączyć przyjemne i pożyteczne. Takim przesłaniem kieruje się sklep Maludas.pl. Produkty dostępne tutaj w efekcie mają wywołać uśmiech i radość w połączeniu z rozwojem intelektualnym, społecznym i fizycznym, które zapewnią najmłodszym najlepszy rozwój.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij