DELABIE wchodzi do grona partnerów budowy Domu w Warszawie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DELABIE wchodzi do grona partnerów budowy Domu w Warszawie

Francuska firma rodzinna DELABIE dołącza jako nowy partner budowy drugiego polskiego Domu Ronalda McDonalda. Fundację i firmę połączyła misja „Aby rodzina mogła być razem” i przekonanie, że Dom w kampusie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego powinien być domem modelowym.

DELABIE, założona ponad 90 lat temu, jest dziś europejskim liderem w branży armatury i urządzeń sanitarnych do wyposażenia budynków publicznych. W tradycji firmy od zawsze najważniejsza była bardzo wysoka jakość, która dla Domu jest gwarancją, że planując pomaganie na długie lata Dom będzie do pomagania dobrze przygotowany.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Produkty firmy DELABIE są rozpoznawalne i cenione za to, że gwarantują oszczędność wody i energii, higienę, przyjazność dla osób niepełnosprawnych, bezpieczeństwo, odporność na intensywne używanie, szybką instalację, prostą konserwację, niezawodność oraz wytrzymałość. Oferta spółki składa się z pięciu gam produktów, które spełniają wymagania każdego klienta: armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej, armatura sanitarna do szpitali i domów opieki, dostępność i akcesoria dla zapewnienia higieny, urządzenia sanitarne ze stali nierdzewnej oraz armatura specjalistyczna.

Warszawski Dom będzie niezwykłym domem, oprócz wspólnej kuchni, pralni, salonu rodzinnego, apartamentów na piętrach będzie mieć także – jako pierwszy na świecie – strefę o funkcjach przedszkolnych, która powstaje z inicjatywy i dzięki zaangażowaniu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zdrowe rodzeństwo dzieci rodzin z Domu, dzieci studentów i kadry Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie to ci, którym będą służyć na co dzień produkty DELABIE.

Budowa Domu posuwa się zgodnie z planem, dlatego Dom każdego dnia potrzebuje solidarności i uwagi.

– Razem z DELABIE robimy coś ważnego. Dziś mamy wspólną wizję, jak to będzie, gdy w Domu zamieszkają rodzice małych pacjentów. A gdy już za kilka miesięcy rodziny dzieci z onkologii, transplantologii czy neonatologii znajdą u nas dom poza domem ta współpraca codziennie będzie powodem do dumy. Rodzina DELABIE dla rodzin – podkreśla Katarzyna Nowakowska, dyrektor wykonawcza i wiceprezes Zarządu Fundacji.

Każdy nowy partner budowy warszawskiego Domu w czasie epidemii Covid-19 to pomoc w przyszłości dla Szpitala Pediatrycznego WUM, bo dziś widać jak bardzo Domy są wszędzie na świecie potrzebne.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij