Andrzej Duda rozmawiał o LGBT, koronawirusie i TVP z youtuberem Karolem Paciorkiem z kanału Imponderabilia

Andrzej Duda rozmawiał o LGBT, koronawirusie i TVP z youtuberem Karolem Paciorkiem z kanału Imponderabilia

Andrzej Duda przyjął zaproszenie youtubera Karola Paciorka z kanału Imponderabilia. Ubiegający się o reelekcję prezydent Polski wypowiedział się na temat LGBT, koronawirusa oraz obecnego stanu TVP.

Wcześniej był Mateusz Morawiecki u youtubera Blowka oraz u Adama Drzewickiego z kanału „Matura To Bzdura”, teraz zaś ubiegający się o reelekcję w zbliżających się wyborach prezydenckich Andrzej Duda postanowił porozmawiać z Karolem Paciorkiem z kanału Imponderabilia. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W najnowszym wideo prezydent Polski odpowiada na pytania o: LGBT, obecnym stanie TVP, braku debat, a także głosach, które chciałby przejąć od wyborców Krzysztofa Bosaka. Czy lubi Jarosława Kaczyńskiego? Jak ocenia swoje szanse w starciu z Rafałem Trzaskowskim? Kto wygra wybory? Jak Prezydent Andrzej Duda ocenia swoją prezydenturę i czy myśli już o tym, co będzie robił na emeryturze? 

PS

Andrzej Duda zaprezentował swój najnowszy spot, który jest imitacją gry komputerowej. Głównym bohaterem jest tutaj postać, która ma doklejoną twarz Rafała Trzaskowskiego.

PS2

Tuż przed II turą wyborów prezydenckich Andrzej Duda zaprezentował nowy spot zatytułowany „Generacja RP”, którego bohaterami są młodzi mieszkańcy Warszawy. Internauci zarzucili politykowi tym samym zabieganie o głosy tzw. „warszawki”, na temat której negatywnie wypowiedział się kilka dni temu.

PS3

„Idę głosować, bo chciałbym żyć w tolerancyjnym kraju” – mówi Dawid Podsiadło w nowym spocie, który podbija internet. W ramach akcji #milionypowodów popularny piosenkarz, a także wiele innych znanych osobistości, zachęca społeczeństwo do wzięcia udziału w zbliżających się wyborach prezydenckich. 

PS4

W pierwszej turze wyborów frekwencja była niemal rekordowa – głosowało 64,51% uprawnionych osób. Ale równocześnie ponad 10,5 mln Polaków postanowiło, by inni wybrali za nich. Dlatego gwiazdy muzyki, filmu i social mediów skrzyknęły się, by przekonać swoich fanów do uczestnictwa w II turze wyborów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij