Produkty Grupy Maspex będzie można kupić na Allegro

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Produkty Grupy Maspex będzie można kupić na Allegro

Sprzedaż internetowa wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. By sprostać potrzebom wszystkich, którzy chcą kupować zdalnie produkty Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz, Krakus, Kotlin, Włocławek, DrWitt, Tiger, DecoMorreno, Puchatek, Cremona i Ekland – uruchomiono Strefę Partnera Maspex na Allegro.

Aktualna sytuacja w kraju i na świecie przyczyniła się do wzrostu zainteresowania internetowym kanałem sprzedaży. Sklepy internetowe, platformy zakupowe oraz wszelkiego rodzaju opcje dostaw, click and collect otrzymały szansę na dotarcie do nowych użytkowników. Konsumenci zmienili nawyki zakupowe i zaczęli częściej przez internet zamawiać również produkty spożywcze.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W odpowiedzi na potrzeby rynku powstała Strefa Partnera Maspex na Allegro. Na początek dostępnych w niej jest około 250 produktów marek Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz, Krakus, Kotlin, Włocławek, DrWitt, Tiger, DecoMorreno, Puchatek, Cremona i Ekland. Oferta będzie jednak systematycznie poszerzana i docelowo znajdą się w niej wszystkie produkty dostępne na polskim rynku.

Dzięki możliwościom, jakie stwarza Allegro, produkty mogą być wysyłane w każdy region Polski, a dzięki szerokiemu portfolio sklepu Maspex, nabywcy mogą zapełnić jeden koszyk produktami z wielu kategorii – od śniadania do kolacji.

Zapraszamy do zakupów n stronie allegro.pl/uzytkownik/MaspexWadowice.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij