TERRITORY

Superior Taste Award dla piwa Łomża Jasne

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Superior Taste Award dla piwa Łomża Jasne

Piwo Łomża Jasne (VAN PUR S.A.) otrzymało dwie złote gwiazdki za wybitny smak oraz jakość w konkursie Superior Taste Award.

Piwo Łomża Jasne – flagowy produkt z portfolio marki Łomża, otrzymało prestiżową nagrodę w Superior Taste Award. Dwie złote gwiazdki podkreślają wybitny smak oraz jakość. VAN PUR S.A. jest jedynym, polskim producentem, który został wyróżniony w konkursie.

Produkty oceniane są przez niezależne jury, składające się z 200 wybitnych Szefów Kuchni i Sommelierów - opiniotwórczych liderów w dziedzinie smaku. Nagrody przyznawane są na podstawie rozbudowanej oceny sensorycznej, która nawiązuje do skali słynnego przewodnika Michelin, gdzie najlepszym lokalom przyznaje się od 1 do 3 gwiazdek. Dodatkowym atutem, podnoszącym rangę wyróżnienia, jest fakt, że formuła plebiscytu zakłada degustacje produktów bez ich identyfikacji, czyli podczas tak zwanych ślepych testów, co uniemożliwia jakiekolwiek nieobiektywne sugestie i pozwala odnieść się wyłącznie do kwestii smaku.

Łomża Jasne, rozlewane jest w pobliżu malowniczej doliny Narwi, nieprzerwanie od 1968 roku. Jego wyjątkowy smak i jakość dojrzewają powoli, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Sprawdzone receptury i naturalne składniki sprawiają, że warzone przez nas piwa są cenione nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij