Zajrzyj do Biedronki po lokalną prasę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zajrzyj do Biedronki po lokalną prasę

Biedronka jest częścią lokalnych społeczności, dlatego też w sklepach sieci można kupić regionalne tygodniki. Sieć wspiera w ten sposób i integrację społeczną, i czytelnictwo.

Co łączy Zakopane, Zamość, Siedlce i Racibórz? Nie tylko znane zabytki, ale też znane tytuły prasy lokalnej. Właśnie tu wydawane są Tygodnik Podhalański, Tygodnik Zamojski, Tygodnik Siedlecki i Nowiny Raciborskie. Dla wracających z wakacyjnych podróży to dobra informacja, bo ich ulubiona prasa lokalna jest na wyciągnięcie ręki w najbliższej Biedronce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Łącznie aż w 67 miejscowościach w Polsce klienci Biedronki mogą kupić jeden z 4 lokalnie wydawanych tygodników. To efekt pilotażowego projektu, który Biedronka prowadzi wraz z wydawcami gazet lokalnych.

Pierwsze dane pokazują, że wśród najwierniejszych czytelników znajdują się mieszkańcy Nowego Targu, Tomaszowa Lubelskiego i Siedlec. Aktualnie w teście bierze udział blisko 120 sklepów sieci Biedronka.

– Cieszę się, że Biedronka wspiera rozwój lokalnej prasy. W wielu mniejszych miejscowościach Polski, to właśnie jej sklepy są często jedynym miejscem, gdzie można kupić książki lub prasę – powiedział Jerzy Jurecki, dziennikarz i wydawca Tygodnika Podhalańskiego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij