Burger King obchodzi Boże Narodzenie w lipcu

Burger King obchodzi Boże Narodzenie w lipcu

W związku z panującą pandemią koronawirusa Burger King postanowił podnieść mieszkańców pewnego miasteczka w USA na duchu i zorganizował… Boże Narodzenie w lipcu.

2020 rok niewątpliwie zapisze się na kartach historii w związku z pandemią koronawirusa, która wybuchła w pierwszych miesiącach bieżącego roku. Dla wielu osób niewątpliwie już teraz jest to ciężki rok, czego przykładem są bijące popularność memy sugerujące, że 2020 mógłby skończyć się odrobinę szybciej i wszyscy z pewnością odetchnęli z ulgą. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z takim też pomysłem wyszedł teraz Burger King, który postanowił podnieść na duchu mieszkańców pewnego miasta na Florydzie, w Stanach Zjednoczonych. W ramach nowej akcji popularna sieć fast foodowa postanowiła… świętować Boże Narodzenie w lipcu. Z tej okazji jeden ze swoich lokali w Miami-Lakes marka przyozdobiła świątecznymi dekoracjami, w pobliżu posadziła choinki, zaś przed wejściem do restauracji umieściła specjalną maszynę, która wytwarzała sztuczny śnieg.

Za pomocą tej nietypowej akcji Burger King chciał dodać trochę otuchy mieszkańcom florydzkiego miasta i jednocześnie odwrócić ich uwagę od pandemii koronawirusa. Biorąc pod uwagę rozmach inicjatywy, z pewnością się to udało ;). 

Za realizację odpowiada agencja David. 

PS

Francuski oddział Burger Kinga ruszył z nową kampanią, w której popularna sieć fast foodowa została przekształcona w linię lotniczą o nazwie „Burger Klean” i w humorystyczny sposób informowała o nowych zasadach sanitarnych.

PS2

Niemiecki oddział Burger Kinga wpadł na nietypowy pomysł zachęcenia społeczeństwa do social distancingu w dobie pandemii koronawirusa – sieć rozdaje klientom ogromne korono-sombrera, które zmuszają inne osoby do zachowania co najmniej 1 metra odległości.

PS3

W związku z obowiązującymi w Belgii obostrzeniami dotyczącymi działalności lokali gastronomicznych tamtejszy oddział Burger Kinga postanowił w humorystyczny sposób „ocenzurować” swoje reklamy na czas tzw. lockdownu.

PS4

W maju br. włoski oddział Burger Kinga wprowadził do swojego menu nowego burgera, który nosi nazwę „Social Distancing Whopper” – danie z potrójną porcją cebuli ma za zadanie zachęcić klientów sieci do zachowywania dystansu społecznego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij