Malediwy, Turcja lub Paryż we własnym domu? IKEA teraz sprzedaje „wakacje w pudełku”

Malediwy, Turcja lub Paryż we własnym domu? IKEA teraz sprzedaje „wakacje w pudełku”

IKEA ruszyła z nową nietypową akcją pod hasłem „Vacations in a Box”. W jej ramach popularna szwedzka marka wprowadziła do sprzedaży ofertę wakacji w pudełku dla tych, którzy w tym roku na wyjazdy sobie nie mogą pozwolić.

Tegoroczne wakacje z pewnością będą inne niż dotychczas – spowodowane jest to pandemią koronawirusą, w związku z którą podróżowanie po świecie nie jest już takie bezpieczne jak kiedyś. Dubajski oddział IKEA przygotował jednak coś niezwykłego dla tych osób, które w tym roku postanowiły sobie odpuścić prawdziwe wakacje. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach inicjatywy pod hasłem „Vacations in a Box” marka wprowadziła do sprzedaży cztery różne boxy tematyczne. Każde pudełko posiada elementy, które pozwolą nam we własnym domu stworzyć klimat wybranego miejsca na świecie – Paryża, Tokio, tureckiego regionu Kapadocja czy też słonecznych Malediwów.

Akcja realizowana jest przez agencję Memac Ogilvy.

PS

W związku z panującą pandemią koronawirusa Burger King postanowił podnieść mieszkańców pewnego miasteczka w USA na duchu i zorganizował… Boże Narodzenie w lipcu.

PS2

Rosyjski oddział IKEA stworzył kilka prostych, a zarazem niezwykle kreatywnych sposobów na to, jak zwykłe meble oraz przedmioty, które już posiadamy w naszych domach, przekształcić w nietypowe „schrony” i jednocześnie zapewnić dzieciom rozrywkę podczas tzw. lockdownu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij