Katarzyna Dąbrowska szefem segmentu lifestyle w Burda Media Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Katarzyna Dąbrowska szefem segmentu lifestyle w Burda Media Polska

Katarzyna Dąbrowska z początkiem sierpnia obejmuje funkcję content directora w Burda Media Polska w obszarze Lifestyle, obejmującego magazyny Gala i Glamour. Jednocześnie nadal będzie redaktor naczelną magazynu Glamour.

Katarzyna Dąbrowska jako content director będzie odpowiedzialna za obie redakcje, które działają w ramach nowo powstałej platformy Lifestyle.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Burda Media Polska powierza to stanowisko Katarzynie Dąbrowskiej ze względu na jej wieloletnie doświadczenie na rynku magazynów luksusowych, jej wiedzę i doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi wydawcami, rynkiem mody i urody, a co za tym idzie, w tworzeniu kontentu najwyższej jakości.

Katarzyna Dąbrowska zaczynała karierę zawodową w magazynie Gala, następnie była sekretarzem redakcji i zastępczynią redaktor naczelnej miesięcznika InStyle. Od 2018 roku jest redaktor naczelną magazynu Glamour.

Obierając nowe stanowisko content directora obszaru Lifestyle, Katarzyna Dąbrowska będzie zarządzać obiema redakcjami. Alicja Szewczyk, która do tej pory pełniła funkcję p.o. redaktor naczelnej magazynu Gala, zostaje redaktor prowadzącą w Gali. Joanna Łazarz jest zastępczynią redaktor naczelnej w magazynie Glamour.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij