Move Closer obsługuje e-commerce Dr Irena Eris i Pharmaceris

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

Move Closer obsługuje e-commerce Dr Irena Eris i Pharmaceris

Polski software house Move Closer rozpoczął obsługę sklepów internetowych marek Dr Irena Eris i Pharmaceris. Firma odpowiada nie tylko za stworzenie, utrzymanie i promocję internetowych platform, ale też za konfekcjonowanie i wysyłkę zamówień oraz obsługę klienta.

Move Closer obsługuje oficjalne sklepy internetowe marek Dr Irena Eris i Pharmaceris. Obie należą do portfolio Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris. W ramach współpracy, Move Closer odpowiada za opracowanie, uruchomienie i utrzymanie platform e-commerce, marketing, rozliczenie towarów i obsługę klienta, a także konfekcjonowanie, wysyłkę i zwroty zamówień. Za obsługę logistyczną odpowiada firma Altmaster Logistyka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Pełna obsługa sklepów internetowych marek należących do Dr Irena Eris to naturalny rozwój naszej współpracy, która trwa już blisko 5 lat. Mamy duże doświadczenie w projektach e-commerce, a także sieć sprawdzonych partnerów, którzy odpowiadają m.in. za opakowania oraz magazynowanie i logistykę. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom pełną obsługę e-commerce i pozwolić im skupić się na tym, co najważniejsze: rozwoju produktu, jego komunikacji i marketingu, czy dbaniu o sprzedaż w innych kanałach – mówi Piotr Niewczas, CEO Move Closer.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Move Closer czego efektem było zaproszenie do współtworzenia kolejnych projektów. Głęboko wierzę w to, że kontakt naszych konsumentów z nowymi sklepami internetowymi marek Dr Irena Eris oraz Pharmaceris będzie kreował nowe, pozytywne doświadczenia dzięki czemu będziemy mogli realizować nasze biznesowe cele – mówi Beata Łubiarz, e-commerce manager z Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris.

Move Closer to polski software house, specjalizujący się w budowaniu aplikacji webowych oraz pracach UX/UI design. Dotychczas firma pracowała dla firm takich jak CBRE, Continental, Dr. Oetker, Kopalnia Soli „Wieliczka”, czy Papaya Films, a także szybko rozwijających się polskich startupów, jak Natura Cold Press, Packhelp, czy PickPack.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij