More Bananas razem z Air Tours Club zwiedzają świat

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
More Bananas razem z Air Tours Club zwiedzają świat

Od lipca More Bananas odpowiada za komunikację firmy Air Tours w mediach społecznościowych. To kolejna marka związana z organizacją turystyki, która znalazła się w portfolio agencji.

– Naszym celem jest nie tylko przybliżenie oferty kierunków podróży, ale przede wszystkim zachęcenie do uprawiania turystyki. Oprócz jakości usług skupimy się na zaletach Air Tours Club takich jak: szeroka oferta kierunków podróży czy możliwość organizacji wakacji szytych na miarę – podkreśla Wojtek Żywolt, social media specialist w More Bananas.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do zadań More Bananas będzie należało prowadzenie komunikacji marki na Facebooku oraz działania w zakresie kampanii reklamowych na Facebooku oraz w Google.

Agencja została wybrana na podstawie przedstawionej oferty ze względu na spójną strategię komunikacji, zgodną z misją i celami marki. Za działania po stronie More Bananas odpowiedzialni są: Wojciech Żywolt (social media specialist) oraz Paulina Janowiec (graphic designer).

Air Tours Club od 30 lat świadczy usługi turystyczne. Specjalizuje się w podróżach indywidualnych SZYTYCH NA MIARĘ, wyjazdach grupowych z PILOTEM, wyjazdach motywacyjno-nagrodowych INCENTIVE, turystyce luksusowej EXCLUSIVE oraz wyjazdach narciarskich SKI. Zespół Air Tours Club przemierzył ponad 140 krajów na wszystkich kontynentach.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij