Berlinki w nowej odsłonie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Berlinki w nowej odsłonie

Firma Animex wystartowała z kampanią promującą swoją flagową markę Berlinki. Kampanii towarzyszy wprowadzenie nowych opakowań produktu, na których znalazły się postacie bohaterek, dobrze znane z reklam marki.

W przygotowanym spocie, bohaterki Berlinki w humorystyczny sposób podkreślają idealny smak, który powstaje dzięki sekretnej mieszance przypraw i delikatnemu wędzeniu dymem bukowym. Celem kampanii jest odświeżenie marki, zaprezentowanie nowych opakowań oraz podkreślenie wyjątkowego smaku Berlinek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Nowa kampania uchyla rąbka tajemnicy dotyczącej pochodzenia ulubionego smaku Berlinek. W przygotowanej kreacji podkreślamy znaczenie sekretnej mieszanki 8 przypraw oraz delikatnego wędzenia dymem bukowym. Całość okraszona jest jak zwykle dowcipnymi dialogami Berlinek – powiedziała Małgorzata Szymańczak, account director w agencji Publicis Worldwide Polska.

W ramach działań agencja przygotowała dwie wersje spotów telewizyjnych. Pierwsza z reklam już trafiła do emisji w telewizji i internecie. Za kreację i realizację kampanii odpowiada agencja Publicis Worldwide Polska. Produkcją spotu zajęło się studio produkcyjne Human Ark. Nowe opakowania Berlinek konsumenci znajdą już wkrótce na sklepowych półkach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij