Łukasz Kozłowski pokieruje Initiative w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Łukasz Kozłowski pokieruje Initiative w Polsce

W wyniku awansu Łukasz Kozłowski objął stanowisko managing directora agencji mediowej Initiative. W strukturach grupy powołano także stanowisko strategy directora Initiative, które objął Mateusz Koronkiewicz.

Łukasz Kozłowski awansował na stanowisko managing directora agencji mediowej Initiative, należącej do grupy Mediabrands. Jako nowy szef Initiative Łukasz będzie blisko współpracował z pozostałymi, specjalistycznymi brandami grupy, takimi jak: Reprise (komunikacja digitalowa), Matterkind (rozwiązania bazujące na spersonalizowanych kanałach komunikacji), Kinesso (usługi m.in. z obszarów DataTech i MarTech).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Łukasz od ponad pięciu lat związany jest z Initiative i grupą Mediabrands. W strukturach Initiative od początku odpowiadał za kompleksową obsługę i relacje z Orange Polska. Przez ostatnie 2 lata, jako account director, koordynował także współpracę z takimi klientami, jak m.in. BMW Polska, Tous czy Carlsberg. Ma ponad 15-letnie doświadczenie pracy w branży reklamowo-marketingowej. Poprzednio związany z m.in. agencją mediową Wavemaker (ówczesny MEC).

Kolejnym ważnym awansem w strukturach grupy jest mianowanie Mateusza Koronkiewicza za nowe stanowisko strategy directora Initiative. Zadaniem Mateusza będzie nadzorowanie wdrożeń i rozwoju produktów Initiative oraz bieżące, strategiczne wsparcie zespołów tej agencji. Całym zespołem strategii grupy Mediabrands niezmiennie kieruje Paweł Orkwiszewski, chief strategy officer.

Mateusz ma bogate doświadczenie w pracy w zespole strategicznym, w tym tak ważnej teraz obszarze strategii digitalowej. Posiada także umiejętność efektywnego dopasowywania nowych rozwiązań i narzędzi komunikacyjnych do celów biznesowych klientów. W strukturach Mediabrands pracuje od pięciu lat. W ostatnich latach pracował dla takich m.in. klientów jak: Nestle Polska, Carlsberg, Rossmann, Johnson & Johnson, Grupa Bakoma, ETi oraz Colian.

Poprzednio, przez prawie 5 lat, związany był z Media Direction OMD. Był prelegentem wielu konferencji marketingowych i reklamowych, w tym m.in. podczas Forum IAB.

Łukasz i Mateusz są członkami zarządu operacyjnego grupy Mediabrands, którą w Polsce i regionie CEE niezmiennie kieruje Monika Bronowska. W skład grupy wchodzą m.in. agencje mediowe UM i Initiative, agencja digitalowa Reprise, Matterkind oraz brandy UM Thrive (dedykowany obsłudze Nestle Polska) i Initiative Junior (dedykowany obsłudze LEGO).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij