I Targi Mobile - Narodowa Mobilizacja od 21 marca w Warszawie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
I Targi Mobile - Narodowa Mobilizacja od 21 marca w Warszawie

Dice+, Estimote, Listonic - chcesz poznać najpopularniejsze polskie produkty i usługi mobilne? 21-22 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się pierwsze Targi Mobilne. To niepowtarzalna okazja do prezentacji i zapoznania się z najciekawszymi rozwiązaniami mobilnymi w wyjątkowym otoczeniu.

Blisko 3000 metrów kwadratowych zostanie podzielonych na dwie główne strefy prezentacyjne: Biznes oraz Konsument. W Strefie Biznes zaprezentują się firmy kierujące swoją ofertę dla klienta biznesowego, prezentujące produkty i usługi związane z m-commerce, usługi developerskie, urządzenia POS, urządzenia diagnostyczne. Strefa Konsument to showroom produktów, rozwiązań, które wzbudzają największe emocje. Wystawcami będą firmy oferujące rozwiązania, które wspierają i towarzyszą nam w codziennym życiu - producenci sprzętu mobilnego, mobile lifestyle, gadżety, akcesoria, mHealth, mLearning oraz twórcy aplikacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W gronie wystawców zobaczyć będzie można m.in.: platformę iStore (przyjazne dla kupujących mobilnie oprogramowanie dla sklepów od Grupy Allegro), Dice+ (elektroniczne kostki do gry na tabletach, które zaczął sprzedawać w swoich sklepach sam Apple), Duckie Deck (angażujące edukacyjne gry mobilne dla kilkulatków), Listonic (najpopularniejsza w Polsce mobilna lista zakupów) i Estimote (projekt, który pozyskał inwestycję 3,1 mln dolarów)

Wstęp na Targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie: targimobilne.pl/visitor

Jeśli chcesz zaprezentować się w sąsiedztwie powyższych firm wystarczy, że wejdziesz na stronę Targów, na której możesz zapoznać się z planem stoisk oraz dokonać zamówienia: targimobilne.pl/booking

Edukacja, integracja i networking

Podczas Targów odbędzie się "Akademia Smartfona" - blok warsztatów edukacyjnych (“Cyfrowy Rodzic”, “"Internet Rzeczy", “Mobilne zakupy”) oraz przestrzeń, w której osoby zaczynające przygodę ze smartfonami oraz tabletami będą mogły zgłębić ich tajemnicę m.in. poznać ciekawe aplikacje czy zasady bezpiecznego korzystania z mobilnego internetu.

Targi Mobilne to także doskonałe miejsce do networkingu. Organizator zadbał o strefy kawy oraz imprezę integracyjną na zakończenie pierwszego dnia. Spotkanie się w jednym miejscu przedstawicieli biznesu, marketerów a także zwykłych fanów mobile to doskonała okazja do wymiany myśli oraz kontaktu z finalnym odbiorcą produktów.

Organizatorem Targów Mobilnych jest Fundacja Polak 2.0, pomysłodawca m.in. programu “Profesjonalista w eHandlu” (ehandel.edu.pl) i Targów eHandlu (www.targiehandlu.pl), których szósta edycja odbędzie się już 25.02.2014 w Poznaniu.

Do zobaczenia 21 marca na Stadionie Narodowym.

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij